Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Έχω μια άνεση όταν με σκηνοθετεί ο σύζυγός μου

20:56 - 12/12/2021

Η Μαριλίτα Λαμπροπούλου ήταν καλεσμένη σήμερα (12/12) στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού.Καλεσμένη στο «Καλύτερα δε Γίνεται» ήταν η ηθοποιός Μαριλίτα Λαμπροπούλου και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη συνεργασία με τον σύζυγό της, Γιάννη Νταλιάνη και τον ρόλο του ως σκηνοθέτη. «Έχω μια άνεση παραπάνω μαζί του, αλλά ως εκεί. Είναι επαγγελματική συνεργασία μαζί με όλη την ομάδα, έχουμε κοινό κώδικα και ότι γίνεται στο σπίτι μας είναι κάτι διαφορετικό. Από τη στιγμή που εγώ είμαι ηθοποιός, σκηνοθετούμαι από κάποιον, δεν μπλέκονται οι δύο ρόλοι» εξήγησε η Μαριλίτα Λαμπροπούλου. Η Μαριλίτα Λαμπροπούλου εξομολογήθηκε στην Ναταλία Γερμανού την ιστορία της πρώτης γνωριμίας με τον σύζυγό της, Γιάννη Νταλιάνη κ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά