Μύρωνας Στρατής: Ακόμα και τώρα στους γονείς μου δεν μπορώ να παίξω ένα τραγούδι πρόσωπο με πρόσωπο

04:08 - 17/12/2021

Ο Μύρωνας Στρατής επισκέφθηκε το χωριό του Άγιου Βασίλη και μίλησε για τα φετινά Χριστούγεννα και τις αλλαγές στη ζωή του. Ο τραγουδιστής ανέφερε ότι αυτή η εποχή είναι η πιο… ζεστή του χρόνου γι’ αυτόν. «Φέτος είναι η δεύτερη χρονιά με τον μικρό στο σπίτι, τραβάει τις μπάλες από το δέντρο και τον κυνηγάμε», δήλωσε σε συνέντευξή του στην εκπομπή «Ελένη» του τηλεοπτικού σταθμού Mega. «Την έχω συνηθίσει, αλλά πιστεύω ότι έχει να κάνει με το τι άνθρωπος είσαι, γιατί έχει μια δυσκολία στην αρχή», τόνισε για τον ερχομό του παιδιού τους, προσθέτοντας ότι «μπήκα με τη μια στο ρόλο και στήριξα». Για την πανδημία και τις αλλαγές που προκάλεσε στη ζωή του, υποστήριξε: «Άλλαξαν πολλά πράγματα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα