Μίνα Ορφανού: «Όχι, δεν έχω κάνει αλλαγή φύλου»

12:38 - 20/12/2021

Η Μίνα Ορφανού μίλησε στο Πρωινό και τον Θάνο Βάγιο για τον θάνατο του πατέρα της. Τι είπε για την αλλαγή φύλου […] The post Μίνα Ορφανού: «Όχι, δεν έχω κάνει αλλαγή φύλου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μίνα Ορφανού: «Όχι, δεν έχω κάνει αλλαγή φύλου. Είμαι φυσική»

Στην εκπομπή του ΑΝΤ1 «Το Πρωινό» έδωσε συνέντευξη η Μίνα Ορφανού. Η γνωστή ηθοποιός, μίλησε για την απώλεια του πατέρα της, ενώ ξεκαθάρισε ότι δεν έχει κάνει αλλαγή φύλου και εκνευρίζεται όταν τη ρωτούν. «Η τηλεόραση μου αρέσει, ο κινηματογράφος μου αρέσει, το θέατρο όχι. Δεν μου αρέσει να πάω, να φτύσω αίμα για όλη […] The post Μίνα Ορφανού: «Όχι, δεν έχω κάνει αλλαγή φύλου. Είμαι φυσική» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Μίνα Ορφανού – «Δεν έχω κάνει αλλαγή φύλου»

«Είμαι πολύ αληθινή. Όταν με ρωτάνε μου τη δίνει», τονίζει η ηθοποιός.

Διαβάστε το στο in.gr

Μίνα Ορφανού: Δεν έχω κάνει αλλαγή φύλλου, μου τη δίνει όταν με ρωτάνε

Για την απώλεια του πατέρα της για τον οποίο, είπε ότι δεν δάκρυσε αφού ένιωσε ότι είχε ορφανέψει από τότε που την έδιωξε από το σπίτι μίλησε η γνωστή τρανς ηθοποιός, Μίνα Ορφανού. «Έχασα τον μπαμπά μου, η ζωή συνεχίζεται, αλλά έτσι είναι παιδιά. Ένας φεύγει και ένας έρχεται. Αυτή είναι η ζωή! Σε αυτή τη ζωή εγώ δεν θα έχω να χάσω κανέναν δικό μου», είπε η Μίνα Ορφανού μιλώντας στο Πρωινό του Ant1 λέγοντας πως είναι μονάδα. Απαντώντας σε ερώτηση για το αν την ενοχλεί που δεν έχει δικό της παιδί είπε ότι «εάν με ενοχλούσε το ότι δεν θα είχα δικό μου παιδί, θα ήμουν ο νταής ο Ηρακλής και όχι η Μίνα. Μου κόστισε η απώλεια του πατέρα μου για τη μνήμη των παιδικών μου χρόνων. Τα υπόλοιπα χρόνι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μίνα Ορφανού: «Δεν έχω κάνει αλλαγή φύλου, όταν με ρωτάνε μου τη δίνει»

H Mίνα Ορφανού μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Το Πρωινό» και μίλησε τόσο για τον πατέρα της που έχασε πρόσφατα όσο και για την αλλαγή φύλου την οποία...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μίνα Ορφανού: Όχι, δεν έχω κάνει αλλαγή φύλου

«Έχασα τον μπαμπά μου, αλλά έτσι είναι παιδιά! Η ζωή συνεχίζεται! Ένας φεύγει και ένας έρχεται. Αυτή είναι η ζωή! Σε αυτή τη ζωή εγώ δεν θα έχω να χάσω κανέναν δικό μου», είπε η Μίνα Ορφανού και συνέχισε: «Εάν με ενοχλούσε το ότι δεν θα είχα δικό μου παιδί δεν θα ήμουν η Μίνα, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μίνα Ορφανού: «Δεν έχω κάνει αλλαγή φύλου» (Video)

Μίλησε μεταξύ άλλων για το θέατρο, την απώλεια του πατέρα της αλλά και για το αν έχει προχωρήσει σε επέμβαση αλλαγής φύλλου

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Μίνα Ορφανού: "Δεν έχω κάνει αλλαγή φύλου - Όταν με ρωτάνε μου τη δίνει"

Η συγκλονιστική εξομολόγηση για τη σχέση με τον πατέρα της.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Μίνα Ορφανού: «Δεν έχω κάνει αλλαγή φύλου, όταν με ρωτάνε μου την δίνει»

Η Μίνα Ορφανού σε συνέντευξή της εξομολογήθηκε ότι εκνευρίζεται όταν τη ρωτούν αν έχει κάνει αλλαγή φύλου. Το άρθρο Μίνα Ορφανού: «Δεν έχω κάνει αλλαγή φύλου, όταν με ρωτάνε μου την δίνει» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Mίνα Ορφανού: Δεν έχω κάνει εγχείρηση αλλαγής φίλου

Μία συγκλονιστική συνέντευξη παραχώρησε η Μίνα Ορφανού. Η γνωστή ηθοποιός τόνισε ότι δεν έχει κάνει αλλαγή φύλου.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Μίνα Ορφανού: «Μου τη δίνει όταν με ρωτάνε αν έχω κάνει αλλαγή φύλου»

Η ηθοποιός αποκάλυψε πως δεν έχει κάνει εγχείρηση αλλαγής φύλου και πως εκνευρίζεται όταν την ρωτούν σχετικά Αρχικά δήλωσε για τον πατέρα της στον ΑΝΤ1: «Έχασα τον μπαμπά μου, αλλά…

Διαβάστε το στο politik.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»