Λάουρα Νάργες για Χρήστο Σαντικάι: «Ερωτεύτηκα τον καλύτερό μου φίλο»

16:38 - 20/12/2021

Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα από την συνέντευξη της Λάουρα Νάργες: Ο Νικηφόρος δήλωσε ότι εκείνος σας γνώρισε με τον Χρήστο. Η πρώτη μας γνωριμία με τον Χρήστο πάει χρόνια πίσω, στην εποχή του So you think you can dance, γιατί είχε έρθει να με δει, κάτι που μου αποκάλυψε χρόνια μετά. Στη συνέχεια βρεθήκαμε στο […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λάουρα Νάργες για Χρήστο Σαντικάι: Ερωτεύτηκα τον καλύτερό μου φίλο

«Είμαστε μόλις πέντε μήνες μαζί και νιώθουμε ότι είμαστε χρόνια»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Λάουρα Νάργες για Χρήστο Σαντικάι: Ερωτεύτηκα τον καλύτερό μου φίλο

Η Λάουρα Νάργες παραχώρησε μια συνέντευξη στο περιοδικό «ΟΚ!» και μίλησε, μεταξύ άλλων, για τον τρόπο με τον οποίο γνωρίστηκε με τον αγαπημένο της Χρήστο Σαντικάι, πώς έγιναν από φίλοι – ζευγάρι, αλλά κaι για την πιθανότητα να παντρευτούν μέσα στον επόμενο χρόνο.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Λάουρα Νάργες: Ξεκάθαρα βλέπω στον Χρήστο Σαντικάι, τον πατέρα των παιδιών μου

Ποιος ο ρόλος του φίλου της Νικηφόρου πού τους σύστησε

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Λάουρα Νάργες για Χρήστο Σαντικάι: «Ερωτεύτηκα τον καλύτερό μου φίλο»

«Είμαστε μόλις πέντε μήνες μαζί και νιώθουμε ότι είμαστε χρόνια», λέει η Λάουρα Νάργες. Στο περιοδικό ΟΚ και τον Γιάννη Πουλόπουλο παραχώρησε συνέντευξη η Λάουρα Νάργες, η οποία μίλησε και για τον έρωτά της με τον Χρήστο Σαντικάι. Ο Νικηφόρος δήλωσε ότι εκείνος σας γνώρισε με τον Χρήστο. Η πρώτη μας γνωριμία με τον Χρήστο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Λάουρα Νάργες για Χρήστο Σαντικάι: «Ερωτεύτηκα τον καλύτερό μου φίλο»

«Είμαστε μόλις πέντε μήνες μαζί και νιώθουμε ότι είμαστε χρόνια»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»