Μίνα Ορφανού: Ορφάνεψα όταν με έδιωξαν από το σπίτι

20:28 - 20/12/2021

Η Μίνα Ορφανού έδωσε μια συγκλονιστική συνέντευξη και μίλησε για την προσωπική της ζωή.Η Μίνα Ορφανού μίλησε στη κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» με αφορμή τον θάνατο του πατέρα της. Η ίδια δήλωσε πως «έχασα τον μπαμπά μου, αλλά έτσι είναι παιδιά. Η ζωή συνεχίζεται. Ένας φεύγει και ένας έρχεται. Αυτή είναι η ζωή». Παράλληλα, είπε πως «είμαι τόσο ειλικρινής, τόσο καθαρή με τον εαυτό μου, που μπορώ να πω ότι δεν δάκρυσα για τον μπαμπά μου, δάκρυσα όταν έφυγα από το σπίτι. Τότε. Όταν μου είπαν να φύγω από το σπίτι, τότε εγώ ορφάνεψα ήδη». Επίσης, μεταξύ άλλων ξεκαθάρισε ότι «δεν έχω κάνει αλλαγή φύλου, όταν με ρωτάνε μου τη δίνει».

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλόνισε η Μίνα Ορφανού: “Εγώ ορφάνεψα όταν με έδιωξαν από το σπίτι” – Τι απάντησε για την αλλαγή φύλου

Μία συγκλονιστική συνέντευξη έδωσε η Μίνα Ορφανού στην εκπομπή “Πρωινό” με αφορμή τον θάνατο του πατέρα της. “Έχασα τον μπαμπά μου, αλλά έτσι είναι παιδιά. Η ζωή συνεχίζεται. Ένας φεύγει και ένας έρχεται. Αυτή είναι η ζωή” υποστηρίζοντας πως δεν έκλαψε για την απώλεια του πατέρα της αν και της κόστισε. “Είμαι τόσο ειλικρινής, τόσο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά