Η Φάρμα: Το κρασί έφερε μπελάδες – Η Ηλιάδη ξεσάλωσε με τα φιλιά – Ο Κουτσαβάκης παρά την αντιβίωση το «έτσουξε»

23:38 - 29/12/2021

Στο επεισόδιο της Τετάρτης (29/12) στη «Φάρμα» η Αθανασία Τσουμελέκα πρότεινε στην Αγγελική Ηλιάδη και τη Μαρία Παπαγεωργίου να φέρουν το κρασί που παράγουν ώστε να πιούνε λίγο όλοι. Μόνο που οι δύο παίκτριες άρχισαν να πίνουν στα κρυφά το κρασί από την κανάτα. Η Αγγελική Ηλιάδη, αφού ήπιε λίγο παραπάνω άρχισε να δίνει παθιασμένα φιλιά στον Γρηγόρη Αναστασιάδη ο οποίος το χάρηκε πολύ, καθώς της πρότεινε να πίνει πιο συχνά. «Εγώ με την Αγγελική ήπιαμε λίγο παραπάνω. Εγώ έχω ζαλιστεί δεν σας το κρύβω. Τώρα θα πάω να κοιμηθώ, δεν μπορώ άλλο, αύριο πρέπει να παραδώσουμε το έργο μας», είπε on camera η Μαρία. «Παιδιά τι να κάνω; Αυτό ήταν αναπάντεχο», είπε η Αγγελική Ηλιάδη αφού είχε ανταλλάξει

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα