Μαίρη Χρονοπούλου: «Ήμουν 118 κιλά, παράλυτη, φρίκη η ζωή μου» – Η φωτογραφία που ήθελε να δείξει στο κοινό

15:20 - 30/12/2021

Η Μαίρη Χρονοπούλου βρέθηκε σήμερα καλεσμένη στο Πρωινό, με τη συγκίνηση της Φαίης Σκορδά και του To άρθρο Μαίρη Χρονοπούλου: «Ήμουν 118 κιλά, παράλυτη, φρίκη η ζωή μου» – Η φωτογραφία που ήθελε να δείξει στο κοινό δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαίρη Χρονοπούλου: Ήμουν 118 κιλά, καθηλωμένη σε αμαξίδιο, φρίκη η ζωή μου – Η φωτογραφία που ζήτησε να δείξουν

Για την περιπέτεια με την υγεία της αλλά και το πώς κατάφερε να σταθεί πάλι στα πόδια της μίλησε η Μαίρη Χρονοπούλου, στέλνοντας και ένα μήνυμα προς όσους αντιμετωπίζουν προβλήματα. Η ηθοποιός του θεάτρου και του κινηματογράφου περιέγραψε στην εκπομπή Πρωινό του Ant1 ότι τρία χρόνια ήταν καθηλωμένη σε αμαξίδιο και 118 κιλά. «Είναι πολύ σκληρή η καθημερινότητά μου. Δεν μπορούσα να σταθώ στα πόδια μου, ήμουν καθηλωμένη σε αμαξίδιο», είπε η ηθοποιός, ενώ προβλήθηκε και μια φωτογραφία της, που η ίδια ζήτησε. «Ήμουν 118 κιλά, παράλυτη, στο αμαξίδιο. Πριν τρία χρόνια ήμουν έτσι. Τώρα είμαι 62 κιλά. Δεν χαμογελούσα καν τότε. Μετά από ένα μήνα στάθηκα στα πόδια μου. Όταν κατάφερα να κάνω δύο βήμα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαίρη Χρονοπούλου ανανεωμένη: Αυτή είναι η φωτογραφία που ζήτησε να δείξουν [video]

Τι είπε η Μαίρη Χρονοπούλου για την αλλαγή στην εμφάνιση της και ποια φωτογραφία ζήτησε να δείξουν; «Τα κατάφερα με σκληρή κι επίπονη προσπάθεια», είπε η Μαίρη Χρονοπούλου. Καλεσμένη στο Πρωινό ήταν η Μαίρη Χρονοπούλου. Η σπουδαία ηθοποιός του θεάτρου και του κινηματογράφου Μαίρη Χρονοπούλου μίλησε για τις δύσκολες στιγμές που έζησε με την υγεία […] Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο Μαίρη Χρονοπούλου ανανεωμένη: Αυτή είναι η φωτογραφία που ζήτησε να δείξουν [video].

Διαβάστε το στο fimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»