Μαίρη Συνατσάκη για Μπάμπη Αναγνωστόπουλο: «Τι με νοιάζει εμένα που είναι καταρρακωμένος;»

15:20 - 04/01/2022

Με αφορμή τη δυναμική παρουσία της στα social media, η Μαίρη Συνατσάκη μίλησε στο popaganda για To άρθρο Μαίρη Συνατσάκη για Μπάμπη Αναγνωστόπουλο: «Τι με νοιάζει εμένα που είναι καταρρακωμένος;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαίρη Συνατσάκη για Μπάμπη Αναγνωστόπουλο: «Τι με νοιάζει εμένα που είναι καταρρακωμένος;» (vid)

Η Μαίρη Συνατσάκη αναφέρθηκε και στον Μπάμπη Αναγνωστόπουλο και το έγκλημα στα Γλυκά Νερά, επισημαίνοντας πως δεν την ενδιαφέρει να βλέπει ρεπορτάζ για τον καθ’ ομολογίαν δολοφόνο και πόσο καταρρακωμένος είναι. Εδώ προχθές έλεγαν ότι “ο Μπάμπης ο πιλότος είναι καταρρακωμένος στο κελί του γιατί θέλουν να αλλάξουν το επώνυμο του παιδιού του και να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συνατσάκη για Αναγνωστόπουλο: "Τι με νοιάζει εμένα που είναι καταρρακωμένος;"

Όσα ανέφερε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Zendaya: Τρεις πράσινες σκιές για να αντιγράψει το απίθανο eye make up look της

Συνταγή για λουκουμάδες

Hailey Bieber: Το chrome μανικιούρ της είναι η επόμενη μεγάλη τάση

Μαριάντα Πιερίδη: Απαντά στη Φλορίντα Πετρουτσέλι – «Προφανώς για να ασχολείσαι τόσο μαζί μου, κάπου σε βοηθάει»

Βασίλης Καρράς: Τρείς μήνες από τον θάνατό του – Την Κυριακή το μνημόσυνο στη μνήμη του

Μαριλίτα Λαμπροπούλου – Δημήτρης Λάλος: Είναι ζευγάρι και εκτός «Σασμού»; Τι είπε η Σταματίνα Τσιμτσιλή