Έλενα Παπαρίζου: «Δεν ήθελα ποτέ να το συζητήσω, για κάποια χρόνια ήταν ένα μωρουδίστικο τραύμα»

08:26 - 06/01/2022

Η Έλενα Παπαρίζου παραχώρησε εφ’ όλής της ύλης συνέντευξη στην εκπομπή «Προσωπικά» και μίλησε στην Έλενα To άρθρο Έλενα Παπαρίζου: «Δεν ήθελα ποτέ να το συζητήσω, για κάποια χρόνια ήταν ένα μωρουδίστικο τραύμα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Παπαρίζου: Για κάποια χρόνια ήταν ένα μωρουδίστικο τραύμα που είχα μέσα μου

Όσα εξομολογήθηκε η Έλενα Παπαρίζου. Στην εκπομπή Προσωπικά με την Έλενα Κατρίτση θα βρεθεί καλεσμένη Έλενα Παπαρίζου. Η τραγουδίστρια μεταξύ άλλων θα μιλήσει και για το γεγονός που την είχε πληγώσει και το είχε τραύμα μέχρι την εφηβεία της. «Για κάποια χρόνια, ακόμα και στην εφηβεία μου, ήταν ένα μωρουδίστικο τραύμα που είχα μέσα μου, ... Περισσότερα To άρθρο Έλενα Παπαρίζου: Για κάποια χρόνια ήταν ένα μωρουδίστικο τραύμα που είχα μέσα μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Έλενα Παπαρίζου: Τι αποκάλυψε για τα παιδικά της χρόνια και το τραύμα…

Καλεσμένη στην εκπομπή Προσωπικά μίλησε ανοιχτά για τα παιδικά της χρόνια Καλεσμένη στην εκπομπή Προσωπικά με την Έλενα Κατρίτση βρέθηκε η διάσημη τραγουδίστρια Έλενα Παπαρίζου, η οποία μεταξύ άλλων μίλησε…

Διαβάστε το στο politik.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»