Έλενα Παπαρίζου: «Πήρα ένα ψαλίδι και έκοψα τα μαλλιά μου»

08:26 - 06/01/2022

Η Έλενα Παπαρίζου θα τα πει αυτή την εβδομάδα Προσωπικά με την Έλενα Κατρίτση, στην ΕΡΤ1. Στο απόσπασμα που έπαιξε […] The post Έλενα Παπαρίζου: «Πήρα ένα ψαλίδι και έκοψα τα μαλλιά μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Παπαρίζου: «Πήρα ένα ψαλίδι και έκοψα τα μαλλιά μου» (video)

Έλενα Παπαρίζου: Η τραγουδίστρια μίλησε για το «μωρουδίστικο τραύμα» που είχεΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Έλενα Παπαρίζου: «Ήταν ένα μωρουδίστικο τραύμα που είχα μέσα μου…»

  Καλεσμένη στην εκπομπή «Προσωπικά» με την Έλενα Κατρίτση, στην ΕΡΤ1, ήταν η Έλενα Παπαρίζου, η οποία μίλησε για όλους και όλα. Απόσπασμα από...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Έλενα Παπαρίζου: Οι γονείς μου με άφησαν στους θείους μου – Πήρα ένα ψαλίδι και έκοψα τα μαλλιά μου

«Για κάποια χρόνια, ακόμα και στην εφηβεία μου, ήταν ένα μωρουδίστικο τραύμα που είχα μέσα μου, το γεγονός ότι όταν ήμουν 3 ετών με είχαν αφήσει οι γονείς μου για ένα διάστημα στη θεία μου. Ήταν κάτι το οποίο δεν ήθελα ποτέ να το συζητήσω. Αργά στην εφηβεία μου άρχισα να το συζητάω και να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλενα Παπαρίζου: «Πήρα ένα ψαλίδι και έκοψα μόνη μου τα μαλλιά μου»

Έλενα Παπαρίζου: «Τότε είχα και κοντά μαλλιά, γιατί είχα κουρευτεί μόνη μου. Είχα πάρει ένα ψαλίδι και τα έκοψα μόνη μου. Ήμουν λίγο ζωηρούλα».

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Έλενα Παπαρίζου: «Eίχα πάρει ένα ψαλίδι και έκοψα τα μαλλιά μου μόνη μου»

Στην εκπομπή της ΕΡΤ, «Προσωπικά» με την Έλενα Κατρίτση μίλησε η Έλενα Παπαρίζου. Η συνέντευξη της τραγουδίστριας θα μεταδοθεί την ερχόμενη Κυριακή αλλά ένα απόσπασμα προβλήθηκε το πρωί της Πέμπτης από την «Mega Καλημέρα». Σε αυτό, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε και στα παιδικά της χρόνια. «Σε ηλικία τριών χρόνων, οι γονείς μου μικρή με είχαν αφήσει […] The post Έλενα Παπαρίζου: «Eίχα πάρει ένα ψαλίδι και έκοψα τα μαλλιά μου μόνη μου» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»