Ιορδάνης Χασαπόπουλος: H εξομολόγηση για την περιπέτεια της υγείας του – «Μετά το έμφραγμα άλλαξα τη ζώη μου»

15:40 - 10/01/2022

Μία εφ’όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Άρη To άρθρο Ιορδάνης Χασαπόπουλος: H εξομολόγηση για την περιπέτεια της υγείας του – «Μετά το έμφραγμα άλλαξα τη ζώη μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιορδάνης Χασαπόπουλος: «Νόμιζα ότι ήμουν άτρωτος, μετά το έμφραγμα όμως, η ζωή μου άλλαξε ριζικά»

Ο γνωστός δημοσιογράφος μίλησε για τα παιδικά του χρόνια, την καριέρα του, τον γιο του που ζει πλέον μόνιμα στην Αμερική και το πρόβλημα υγείας που άλλαξε τη ζωή του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ιορδάνης Χασαπόπουλος: H εξομολόγηση για την περιπέτεια της υγείας του – «Μετά το έμφραγμα άλλαξα τη ζώη μου»

Μία εφ’όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Άρη Καβατζίκη. Ο γνωστός δημοσιογράφος μίλησε, μεταξύ άλλων για το πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε πριν από μερικά χρονιά ενώ παράλληλα αναφέρθηκε και στον γιο του. «Ο γιος μου είναι 28 ετών και ζει στην Αμερική. Ασχολείται με τα οικονομικά, ευτυχώς […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Η εξομολόγηση του Ιορδάνη Χασαπόπουλου για το πρόβλημα της υγείας του – «Μετά το έμφραγμα η ζωή μου άλλαξε ριζικά»

Σε μια εξομολόγηση για την περιπέτεια με την υγεία του προχώρησε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος στην εκπομπή  «Πάμε Δανάη» και τον Άρη Καβατζίκη. «Γεννήθηκα στην Ξάνθη και έζησα μέχρι 14 ετών. Είχαμε προγραμματίσει να κατέβουμε το καλοκαίρι του 1974 αλλά μας πρόλαβε το πραξικόπημα στην Κύπρο. Μεγάλωσα σε μια γειτονιά στη Νίκαια που ήταν όλα μαζεμένα. […] The post Η εξομολόγηση του Ιορδάνη Χασαπόπουλου για το πρόβλημα της υγείας του – «Μετά το έμφραγμα η ζωή μου άλλαξε ριζικά» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»