Καραντίνα για την Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν – Βρέθηκε θετικός ο οδηγός της

17:02 - 17/01/2022

Σε καραντίνα μπαίνει η Πρόεδρος της Κομισιόν, Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν. Όπως έγραψε σε ανάρτησή της στο twitter ο οδηγός της βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό. Έτσι, η Πρόεδρος της Κομισιόν επιστρέφει στις Βρυξέλλες και δεν θα παραστεί στην επιμνημόσυνη δέηση σε ειδική τελετή στο ευρωκοινοβούλιο για τον αποβιώσαντα Πρόεδρό του Νταβίντ Σασόλι ο οποίος έφυγε ... Περισσότερα To άρθρο Καραντίνα για την Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν – Βρέθηκε θετικός ο οδηγός της δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κοροναϊός: Σε καραντίνα η Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν - Βρέθηκε θετικός ο οδηγός της

Τι έγραψε στο twitter η πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Επιστρέφει στις Βρυξέλλες Ούρσουλα Φον Ντερ Λάιεν – Θετικός στον κορονοϊό ο οδηγός της

«Ο οδηγός μου βρέθηκε θετικός στην COVID-19. Επομένως, πρέπει δυστυχώς να ακυρώσω τη συμμετοχή μου στην ολομέλεια του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου. Επιστρέφω στις Βρυξέλλες» σημείωσε η Ούρσουλα Φον Ντερ Λάιεν

Διαβάστε το στο in.gr

Σε καραντίνα η Φον Ντερ Λάιεν: Βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό ο οδηγός της

Στις Βρυξέλλες επιστρέφει η πρόεδρος της Κομισιόν από το Στρασβούργο όπου βρισκόταν καθώς ο οδηγός της βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό, όπως ανέφερε η ίδια σε ανάρτησή της στο Twitter. Η κ. Ούρσουλα Φον Ντερ Λάιεν σημείωσε συγκεκριμένα: «Ο οδηγός μου βρέθηκε θετικός στην COVID-19. Επομένως, πρέπει δυστυχώς να ακυρώσω τη συμμετοχή μου στην ολομέλεια του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου. Επιστρέφω στις Βρυξέλλες».

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σε καραντίνα η Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν: Θετικός στον κορονοϊό ο οδηγός της

Επιστρέφει στις Βρυξέλλες η Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν.Σε απομόνωση τίθεται η Πρόεδρος της Κομισιόν, Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν, καθώς όπως ανέφερε η ίδια σε ανάρτησή της στο twitter, ο οδηγός της διαγνώστηκε θετικός στον κορονοϊό. Καθώς η φον ντερ Λάιεν θα βρίσκεται σε καραντίνα, επιστρέφει στις Βρυξέλλες και δεν θα είναι σε θέση να παρευρεθεί ειδική τελετή στο ευρωκοινοβούλιο για τον θάνατο του προέδρου του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου, Νταβίντ Σασόλι. Δείτε την ανάρτησή της: {https://twitter.com/vonderleyen/status/1483087717219160065}

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Σε καραντίνα η Φον Ντερ Λάιεν, θετικός στον κορωνοϊό ο οδηγός της

Στις Βρυξέλλες επιστρέφει η πρόεδρος της Κομισιόν από το Στρασβούργο όπου βρισκόταν καθώς ο οδηγός της βρέθηκε θετικός στον κορωνοϊό, όπως ανέφερε πριν λίγο η ίδια σε ανάρτησή της στο Twitter. Ειδικότερα, η κ. Ούρσουλα Φον Ντερ Λάιεν σημείωσε: «Ο οδηγός μου βρέθηκε θετικός στην COVID-19. Επομένως, πρέπει δυστυχώς να ακυρώσω τη συμμετοχή μου στην […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι