Η Μαρία Τζομπανάκη για τον χωρισμό της από τον Ντίνο Αυγουστίδη – «Αργήσαμε να το καταλάβουμε»

00:34 - 21/01/2022

Την Μαρία Τζομπανάκη φιλοξένησε ο Νίκος Χατζηνικολάου στο Ενώπιος Ενωπίω και μίλησε μεταξύ άλλων για το διαζύγιό της με τον […] The post Η Μαρία Τζομπανάκη για τον χωρισμό της από τον Ντίνο Αυγουστίδη – «Αργήσαμε να το καταλάβουμε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Τζομπανάκη: Ο χωρισμός με τον Ντίνο Αυγούστιδη και η πρόβλεψη για τον Σασμό

Η Μαρία Τζομπανάκη μίλησε για τον Σασμό αλλά και για τη σχέση με τον πρώην σύζυγό της, Ντίνο ΑυγουστίδηΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαρία Τζομπανάκη για τον χωρισμό της από τον Ντίνο Αυγουστίδη: Τον αγαπώ πολύ

Για τον χωρισμό της με τον Ντίνο Αυγουστίδη μίλησε στον Νίκο Χατζηνικολάου η Μαρία Τζομπανάκη. Η γνωστή ηθοποιός αναφέρθηκε στο διαζύγιό τους και εξέφρασε την αγάπη της στο πρόσωπο του πατέρα του γιου της, Ορφέα. «Παίζει ρόλο η εμπειρία κι η ανατροφή μας. Εγώ είχα μια αυστηρή ανατροφή της μονογαμικής σχέσης, Κρήτη, αδέρφια, αγόρια. Ο Ντίνος προέρχεται από την Μικρά Ασία, άλλες καταβολές κι αριστερή οικογένεια. Μια πιο ανοιχτή σκέψη για αυτές τις σχέσεις» είπε. «Αργήσαμε να το καταλάβουμε. Τον αγαπώ πάρα πολύ, είναι ο τέταρτος αδερφός μου. Είμαστε πολύ συνδεδεμένοι. Φαντάσου ότι βγήκα δημόσια και του είπα ένα τραγούδι για να τον αποχαιρετήσω και να κοινοποιήσω στον κόσμο, ναι χωρίσαμε. Ενώ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρία Τζομπανάκη για τον πρώην σύζυγό της: Ο Ντίνος Αυγουστίδης είναι ο τέταρτος αδερφός μου, τον αγαπώ πολύ

Μιλώντας για το διαζύγιό της σημείωσε χαρακτηριστικά: «Είχα μια αυστηρή ανατροφή της μονογαμικής σχέσης, Κρήτη, αδέρφια, αγόρια. Ο Ντίνος προέρχεται από την Μικρά Ασία, άλλες καταβολές κι αριστερή οικογένεια. Μια πιο ανοιχτή σκέψη για αυτές τις σχέσεις. Αργήσαμε να το καταλάβουμε. Τον αγαπώ πάρα πολύ, είναι ο τέταρτος αδερφός μου. Είμαστε πολύ συνδεδεμένοι. Φαντάσου ότι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαρία Τζομπανάκη: Ο Σασμός, η Κρήτη και ο χωρισμός με τον Ντίνο Αυγουστίδη

Η Μαρία Τζοπανάκη μίλησε για τον Σασμό, τον γιο της Ορφέα και τον πρώην σύζυγό της. Η Μαρία Τζομπανάκη η οποία πρωταγωνιστεί φέτος στον Σασμό μίλησε χθες για την ζωή της και την καριέρα της στον Νίκο Χατζηνικολάου.  Η τηλεοπτική Καλλιόπη Σταματάκη είπε ότι «ήξερα ότι θα γίνει επιτυχία ο «Σασμός» και το είπα στον Καραγιάννη τον παραγωγό και του είπα “ετοιμάσου, θα γίνει χαμός” και εκείνος μου είπε ότι είναι άλλες εποχές» προσθέτοντας ότι ο ρόλος της Καλλιόπης ήταν αυτός που πάντα ονειρευόταν να υποδυθεί. «Οι λόγοι για τους οποίους έγινα ηθοποιός δεν προέκυψαν στην επαγγελματική μου πορεία. Από τη Νομική ξεκίνησα. Μικρή ήθελα να γίνω γιατρός, παιδίατρος. Η Καλλιόπη (στον Σασμό) είναι ένα είδο

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Μαρία Τζομπανάκη: «Αργήσαμε να καταλάβουμε τον χωρισμό μας με τον Ντίνο Αυγουστίδη»

Μαρία Τζομπανάκη: «Αργήσαμε να το καταλάβουμε. Τον αγαπώ πάρα πολύ, είναι ο τέταρτος αδερφός μου. Είμαστε πολύ συνδεδεμένοι με τον πρώην άνδρα μου».

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Η Μαρία Τζομπανάκη μίλησε για τον χωρισμό της από τον Ντίνο Αυγουστίδη

«Αργήσαμε να το καταλάβουμε»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος

My Style Rocks – Την «έσβησε» η Ζέτα Θεοδωροπούλου: «Μάθε να σέβεσαι! Μια εβδομάδα μου, η ζωή σου όλη»