Κρατερός Κατσούλης: «Με την Κατερίνα πιο πολύ ήμασταν μαζί στην εκπομπή παρά τις υπόλοιπες ώρες»

08:36 - 21/01/2022

Συνέντευξη στην Κυπριακή τηλεόραση και τον Τάσο Τρύφωνο παραχώρησε ο Κρατερός Κατσούλης. Σε αυτήν ο αγαπημένος ηθοποιός αναφέρθηκε στον χωρισμό […] The post Κρατερός Κατσούλης: «Με την Κατερίνα πιο πολύ ήμασταν μαζί στην εκπομπή παρά τις υπόλοιπες ώρες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κρατερός Κατσούλης για Κατερίνα Καραβάτου: «Πιο πολύ ήμασταν μαζί στην εκπομπή παρά τις υπόλοιπες ώρες»

Συνέντευξη στον Τάσο Τρύφωνος παραχώρησε ο Κρατερός Κατσούλης, ο οποίος αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στον χωρισμό με την Κατερίνα Καινούργιου και...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κρατερός Κατσούλης: "Με την Κατερίνα ήμασταν πολλές ώρες μαζί στην εκπομπή - Κουράστηκα"

"Είχα πει ότι δεν το αντέχω άλλο αυτό"

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Κρατερός Κατσούλης: "Με την Κατερίνα πιο πολύ ήμασταν μαζί στην εκπομπή παρά τις υπόλοιπες ώρες"

"Είχα πει ότι δεν αντέχω άλλο στο πρωινό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Εξερράγη ο Δημήτρης Σταρόβας για τον Μάρκο Σεφερλή – «Δεν μπορώ άλλο την υποκρισία»

Βασίλης Γκουρούσης: «Όταν μου το είπαν, πήγα να πηδήξω από τον ενδέκατο»

Ξεσπά ο Στηβ Μιλάτος: «Δεν μπορώ να το πιστέψω, νιώθω προσβεβλημένος»

Γιώργος Παπαδόπουλος: «Αν έχω δεχτεί bullying, τα φιλιά μου σε αυτούς που τα έλεγαν»

Λάκης Λαζόπουλος: «Όταν πήγα από το 70% στο 9%, δεν σκέφτηκα ότι έγινα λιγότερο καλός»

Γιώργος Λαμπάτος: «Πέτρος Φιλιππίδης και Μάρκος Σεφερλής ενήργησαν στην εξαφάνισή μου»