Γεωργία Μπίκα: «Σας ευχαριστώ για την αγάπη σας»- «Ελπίζω να βρω το δίκιο μου» (ΦΩΤΟ-VIDEO)

10:20 - 21/01/2022

Στο Τμήμα Ασφαλείας Λευκού Πύργου έφτασε πριν λίγη ώρα η 24χρονη Γεωργία η οποία κατήγγειλε ότι έπεσε θύμα βιασμού, τα ξημερώματα της Πρωτοχρονιά, σε σουίτα γνωστού ξενοδοχείου της Θεσσαλονίκης. Κλήθηκε να καταθέσει  στο πλαίσιο της προκαταρκτικής έρευνας για την φραστική επίθεση από συνήγορο του 27χρονου κατηγορουμένου. “Σας ευχαριστώ πολύ για την αγάπη σας, ελπίζω να βρω το δίκιο μου” είπε στους δημοσιογράφους που την περίμεναν στην είσοδο του αστυνομικού τμήματος. Το περιστατικό φέρεται πως έγινε μέσα στο Αστυνομικό Τμήμα Λευκού Πύργου το απόγευμα της Πρωτοχρονιάς όπου η παθούσα μετέβη για να καταθέσει. https://www.youtube.com/watch?v=g5c77P8O0ys&ab_channel=GRTIMES The post Γεωργία Μπίκ

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βιασμός 24χρονης: Καταθέτει η Γεωργία - Ευχαριστώ για την αγάπη σας, ελπίζω να βρω το δίκιο μου (Βίντεο)

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Βιασμός στη Θεσσαλονίκη – «Σας ευχαριστώ για την αγάπη σας, ελπίζω να βρω το δίκιο μου» λέει η 24χρονη Γεωργία

Στο Τμήμα Ασφαλείας Λευκού Πύργου έφτασε πριν λίγη ώρα η 24χρονη Γεωργία που θα καταθέσει σήμερα εκ νέου για τον βιασμό στη Θεσσαλονίκη.

Διαβάστε το στο in.gr

Γεωργία Μπίκα: «Σας ευχαριστώ για την αγάπη σας» – «Ελπίζω να βρω το δίκιο μου»

Βιασμός 24χρονης στη Θεσσαλονίκη: Στο Τμήμα Ασφαλείας Λευκού Πύργου έφτασε πριν λίγη ώρα η 24χρονη Γεωργία Μπίκα η οποία κατήγγειλε ότι έπεσε θύμα βιασμού, τα ξημερώματα της Πρωτοχρονιά, σε σουίτα γνωστού ξενοδοχείου της Θεσσαλονίκης. Κλήθηκε να καταθέσει στο πλαίσιο της προκαταρκτικής έρευνας για την φραστική επίθεση από συνήγορο του 27χρονου κατηγορουμένου.... The post Γεωργία Μπίκα: «Σας ευχαριστώ για την αγάπη σας» – «Ελπίζω να βρω το δίκιο μου» appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Βιασμός στη Θεσσαλονίκη: «Σας ευχαριστώ για την αγάπη σας, ελπίζω να βρω το δίκιο μου» – Έφθασε στο τμήμα η Γεωργία Μπίκα(ΦΩΤΟ-VIDEO)

«Σας ευχαριστώ πολύ για την αγάπη σας, ελπίζω να βρω το δίκιο μου» είπε στους δημοσιογράφους που την περίμεναν στην είσοδο του αστυνομικού τμήματος. Το περιστατικό φέρεται πως έγινε μέσα στο Αστυνομικό Τμήμα Λευκού Πύργου το απόγευμα της Πρωτοχρονιάς όπου η παθούσα μετέβη για να καταθέσει. Με αφορμή αυτή την καταγγελία, διενεργείται εισαγγελική έρευνα για […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γεωργία Μπίκα: Το μήνυμά της πριν την κατάθεση για τον βιασμό – «Ελπίζω να βρω το δίκιο μου»

Η 24χρονη Γεωργία Μπίκα που κατήγγειλε ότι έπεσε θύμα βιασμού σε ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη την παραμονή Πρωτοχρονιάς, μετέβη στο τμήμα Ασφαλείας Λευκού Πύργου προκειμένου να καταθέσει για το τι συνέβη με τον δικηγόρο του 27χρονου. «Σας ευχαριστώ όλους για την αγάπη σας. Ελπίζω να βρω το δίκιο μου». Αυτά ήταν τα πρώτα λόγια της 24χρονης […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γεωργία Μπίκα: «Σας ευχαριστώ για την αγάπη σας»- «Ελπίζω να βρω το δίκιο μου» (pics+vid)

Στο Τμήμα Ασφαλείας Λευκού Πύργου έφτασε πριν λίγη ώρα η 24χρονη Γεωργία η οποία κατήγγειλε ότι έπεσε θύμα βιασμού, τα ξημερώματα της Πρωτοχρονιά, σε σουίτα γνωστού ξενοδοχείου της Θεσσαλονίκης. Κλήθηκε να καταθέσει  στο πλαίσιο της προκαταρκτικής έρευνας για την φραστική επίθεση από συνήγορο του 27χρονου κατηγορουμένου. Περισσότερα στο grtimes.gr

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)