Τάσος Ιορδανίδης: «Έφαγα τα μούτρα μου πολλές φορές, είχα άγνοια κινδύνου και έπαρση»

16:52 - 22/01/2022

Συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε ο Τάσος Ιορδανίδης στη Ναταλία Αργυράκη και την κάμερα της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται». […] The post Τάσος Ιορδανίδης: «Έφαγα τα μούτρα μου πολλές φορές, είχα άγνοια κινδύνου και έπαρση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάσος Ιορδανίδης: «Έφαγα τα μούτρα μου πολλές φορές, είχα άγνοια κινδύνου και έπαρση»

"Είχα αφήσει τόσο πολύ τον εαυτό μου στο να χαίρεται τις απολαύσεις της ζωής, οι οποίες όμως έρχονταν από μια κατάθλιψη την οποία δεν την είδα διαπιστώσει ιατρικά" εξομολογήθηκε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος