Δανάη Μπάρκα: Έτσι έμαθε για τη συμμετοχή του Απόστολου Ρουβά στο Survivor

14:52 - 25/01/2022

Στο περιοδικό ΟΚ και τη Σόνια Καζόνι έδωσε συνέντευξη η Δανάη Μπάρκα. Η ηθοποιός και παρουσιάστρια μίλησε για το Survivor, […] The post Δανάη Μπάρκα: Έτσι έμαθε για τη συμμετοχή του Απόστολου Ρουβά στο Survivor appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δανάη Μπάρκα: Τι σχολίασε για τη συμμετοχή του Απόστολου Ρουβά στο Survivor;

Όσα δήλωσε η ηθοποιός και παρουσιάστρια για τον πρώην συνεργάτη της - Θα πήγαινε ποτέ η ίδια σε κάποιο ριάλιτι;

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

H Δανάη Μπάρκα αποκαλύπτει πώς έμαθε για τη συμμετοχή του Απόστολου Ρουβά στο Survivor

Συνέντευξη στο περιοδικό ΟΚ παραχώρησε η Δανάη Μπάρκα...

Διαβάστε το στο Zougla

H Δανάη Μπάρκα αποκαλύπτει πώς έμαθε για τη συμμετοχή του Απόστολου Ρουβά στο Survivor

  Συνέντευξη στο περιοδικό ΟΚ παραχώρησε η Δανάη Μπάρκα, η οποία αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη συμμετοχή του Απόστολου Ρουβά στο Survivor. Ο Απόστολος...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δανάη Μπάρκα: Σχολιάζει την συμμετοχή του Απόστολου Ρουβά στο Survivor

Μια εφ΄ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε πριν λίγες ημέρες η Δανάη Μπάρκα στο περιοδικό ΟΚ! To άρθρο Δανάη Μπάρκα: Σχολιάζει την συμμετοχή του Απόστολου Ρουβά στο Survivor δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Δανάη Μπάρκα - Έτσι έμαθε για τη συμμετοχή του Απόστολου Ρουβά στο Survivor

"Προτιμώ να επιλέγω τα καλά μου συναισθήματα, τη χαρά και την αισιοδοξία, και να εκφράζω αυτά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Χρήστος Λούλης: «Eίχα αφοσιωθεί τόσο πολύ στο θέατρο και στη σχολή που δεν μιλούσα ούτε με τους γονείς μου»

Όθωνας Μεταξάς: «Δεν με φαντάζομαι στη θάλασσα των γαρυφάλλων, να με ραίνουν και να πνίγομαι από τα δισκάκια»

Στέφανος Κορκολής: «Αφού έκανα την πρώτη επέμβαση και τις πρώτες χημειοθεραπείες, πέταξα οτιδήποτε τοξικό»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος σε δριμύ κατηγορώ για τον Μάρτυρα Κατηγορίας: «Παίζω ενώ ξέρω ότι δεν με θέλουν, το ζω πρώτη φορά»

Μάνος Ιωάννου: «Πού είναι το metoo αυτή τη στιγμή; Ήταν μοδάτο πολύ τότε, σταυρώσαμε Λιγνάδη – Φιλιππίδη και καθάρισε το θέατρο;»

Χώρισε η Ελισάβετ Σπανού: «Η εγκυμοσύνη συνέπεσε με την απόφαση να μην είμαστε μαζί»