Στράτος Τζώρτζογλου για Πάνο Νάτση: «Πανούλη, θα μείνεις για πάντα στην καρδιά μας»

15:46 - 31/01/2022

Στην εκπομπή “Super Κατερίνα” μίλησε συγκινημένος ο Στράτος Τζώρτζογλου για την απώλεια του Πάνου Νάτση: «Μου είναι πάρα πολύ δύσκολο […] The post Στράτος Τζώρτζογλου για Πάνο Νάτση: «Πανούλη, θα μείνεις για πάντα στην καρδιά μας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σ.Τζώρτζογλου για Π.Νάτση: «Να ξέρεις ότι θα μείνεις πάντα στην καρδιά μας»

Ο Στράτος Τζώρτζογλου, κατά τη διάρκεια τηλεοπτικής του συνέντευξης, μίλησε για τον πόσο τον συγκλόνισε το γεγονός ότι σκοτώθηκε ο Πάνος Νάτσης. Να σημειωθεί πως οι δυο τους είχαν συνεργαστεί στην σειρά “Γυναίκα χωρίς όνομα”. «Μου είναι πάρα πολύ δύσκολο να μιλήσω για τον Πάνο. Θα μου άρεσε πάρα πολύ να μιλήσω για μία πρεμιέρα του, για τον ενθουσιασμό του, την καλοσύνη της ψυχής τους. Ήμασταν φίλοι, μιλάγαμε και είναι πολύ δύσκολο να δεχτείς το γεγονός ότι ένας τέτοιος άνθρωπος φεύγει. Κάποια στιγμή μου ανοίχτηκε και μου ζήτησε τη συμβουλή μου για να παίξει σε μία ξένη ταινία. Δεν ήμασταν κολλητοί, τον έβλεπα στα γυρίσματα της σειράς Γυναίκα χωρίς όνομα». Ο Στράτος Τζώρτζογλου είπε στη συνέχεια:

Διαβάστε το στο pronews.gr

Στράτος Τζώρτζογλου για Νάτση – «Πανούλη, θα μείνεις για πάντα στην καρδιά μας»

Στην εκπομπή “Super Κατερίνα” μίλησε συγκινημένος ο Στράτος Τζώρτζογλου για την απώλεια του Πάνου Νάτση: «Μου είναι πάρα πολύ δύσκολο να μιλήσω για τον Πάνο.... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Στράτος Τζώρτζογλου για Νάτση – «Πανούλη, θα μείνεις για πάντα στην καρδιά μας»

Διαβάστε το στο spoilers

Στράτος Τζώρτζογλου για Πάνο Νάτση: «Πανούλη, θα μείνεις για πάντα στην καρδιά μας»

«Αυτό το ήσουν με τρελαίνει, σ’ αγαπώ πολύ»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»