Σωτήρης Βασιλείου: «Γι’ αυτό ζητάω 100.000 ευρώ από την Acun Medya για το Top Chef»

08:26 - 02/02/2022

Στην κάμερα του MEGA Καλημέρα μίλησε την Τετάρτη ο Σωτήρης Βασιλείου, ο οποίος συμμετείχε στο πρόσφατο ριάλιτι του ΣΚΑΪ «Top […] The post Σωτήρης Βασιλείου: «Γι’ αυτό ζητάω 100.000 ευρώ από την Acun Medya για το Top Chef» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σωτήρης Βασιλείου: Ζητάει 100.000 ευρώ από την Acun Medya και το Top Chef για… μισό κιλό ζάχαρη (vid)

Εξήγησε μάλιστα και τους λόγους για τους οποίους επέλεξε να κινηθεί νομικά εναντίον της Acun Medya. Ο Σωτήρης Βασιλείου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «ήμασταν τέσσερις; υποψήφιοι προς αποχώρηση και είχαμε δύο παρασκευές να ετοιμάσουμε για να μας κρίνουν οι σεφ, μια γλυκιά και μια αλμυρή. Από τους τέσσερις ήμουν ο μόνος που δεν δοκιμάστηκε και δεν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σωτήρης Βασιλείου: Ο λόγος που ο παίκτης του «Top Chef» ζητάει 100.000 ευρώ από την Acun Medya

Ο Σωτήρης Βασιλείου, σεφ και πρώην παίκτης του «Top Chef», αποκάλυψε για ποιο λόγο ζητάει αποζημίωση ύψους 100.000 ευρώ για ηθική βλάβη μέσω αγωγής από την Acun Medya.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»