Ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος για τον Κωνσταντίνο Τζούμα: «Είναι σαν αυτά που λέμε στις παρέες, όλα είναι πώς θα τα πεις»

11:58 - 02/02/2022

Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και την Ελένη Μουστάκη παραχώρησε συνέντευξη ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος. Ο γνωστός ραδιοφωνικός To άρθρο Ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος για τον Κωνσταντίνο Τζούμα: «Είναι σαν αυτά που λέμε στις παρέες, όλα είναι πώς θα τα πεις» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος για τον Κωνσταντίνο Τζούμα: «Αν το είπε στο… χαχαχα, είναι σαν αυτά που λέμε στις παρέες» (vid)

«Αν το είπε στο… χαχαχα, είναι σαν αυτά που λέμε στις παρέες. Το λέμε στη φίλη μας, κάνουμε πλάκα. Δεν ξέρω πώς το είπε. Όλα είναι πώς θα τα πεις για να καταλάβει και ο άλλος αν κάνεις πλάκα. Με έχουν κατακρίνει για το χιούμορ μου. Είχαν μαζευτεί στο Σύνταγμα Σύριοι και είπα “περιθάλψτε τους, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τσαουσόπουλος για Κωνσταντίνο Τζούμα: "Όλα είναι πώς θα τα πεις"

"Μια ακροάτρια έφτασε σπίτι μου. Άνοιξε η μητέρα μου και μπήκε μέσα και άρχισε να τρέχει προς την κρεβατοκάμαρά μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»