Γιώργος Ψυχογιός: «Λύγισε» μιλώντας για την κακοποίησή του – «Είμαι ένας βαθιά κακοποιημένος άνθρωπος»

08:26 - 07/02/2022

Σε μια κατάθεση ψυχής προχώρησε ο Γιώργος Ψυχογιός μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής “Mega Καλημέρα”. Ο To άρθρο Γιώργος Ψυχογιός: «Λύγισε» μιλώντας για την κακοποίησή του – «Είμαι ένας βαθιά κακοποιημένος άνθρωπος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Ψυχογιός: «Μιλάτε με έναν άκρως κακοποιημένο άνθρωπο»

Στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών έκανε δηλώσεις ο Γιώργος Ψυχογιός. Ο ηθοποιός ερωτηθείς για τις αποκαλύψεις στο χώρο του θεάτρου, εξομολογήθηκε με δάκρυα στα μάτια την κακοποίηση που υπέστη ο ίδιος από τον μέντορά του.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γιώργος Ψυχογιός: Δεν άντεξε και «λύγισε» – «Είμαι ένας βαθιά κακοποιημένος άνθρωπος» (vid)

Μάλιστα, μιλώντας για όσα έχει βιώσει ο Γιώργος Ψυχογιός δεν άντεξε και λύγισε μπροστά στους δημοσιογράφους. «Μιλάτε με έναν άκρως κακοποιημένο άνθρωπο, δε μίλησα ποτέ, δεν έφυγα ποτέ από δουλειά γιατί ο άνθρωπος αυτός ήταν μέντοράς μου, ήταν ότι καλύτερο υπάρχει στο ελληνικό θέατρο. Καθένας έχει μια συμπεριφορά και στην κακοποίησή του. Δε θέλω να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Ψυχογιός: Με δάκρυα στα μάτια εξομολογήθηκε την κακοποίηση που υπέστη από κορυφαίο θεατράνθρωπο

Στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών έκανε δηλώσεις ο Γιώργος Ψυχογιός. Ο ηθοποιός ερωτηθείς για τις αποκαλύψεις στο χώρο του θεάτρου, […] The post Γιώργος Ψυχογιός: Με δάκρυα στα μάτια εξομολογήθηκε την κακοποίηση που υπέστη από κορυφαίο θεατράνθρωπο appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Γιώργος Ψυχογιός: Με δάκρυα στα μάτια εξομολογήθηκε την κακοποίηση που υπέστη από κορυφαίο θεατράνθρωπο

«Μιλάτε με έναν άκρως κακοποιημένο άνθρωπο. Δεν μίλησα ποτέ, δεν έφυγα ποτέ από δουλειά γιατί ο άνθρωπος αυτός ήταν ο μέντοράς μου»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»