Ανέστης Βλάχος: Νέες καταγγελίες του γιου του Ηρακλή – «Η διαθήκη είναι πλαστή, δεν είναι τα γράμματά του»

08:20 - 08/02/2022

«Ορίζω αποκλειστική κληρονόμο μου την κόρη μου Έλλη Βλάχου του Ανέστη». Με αυτή τη φράση ο To άρθρο Ανέστης Βλάχος: Νέες καταγγελίες του γιου του Ηρακλή – «Η διαθήκη είναι πλαστή, δεν είναι τα γράμματά του» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανέστης Βλάχος: «Η διαθήκη είναι πλαστή, δεν είναι τα γράμματά του»

Θρίλερ με την διαθήκη του ηθοποιού

Διαβάστε το στο in.gr

Ανέστης Βλάχος: Ο γιος του, Ηρακλής, καταγγέλλει – «Η διαθήκη είναι πλαστή, δεν είναι τα γράμματά του»

«Ορίζω αποκλειστική κληρονόμο μου την κόρη μου Έλλη Βλάχου του Ανέστη». Με αυτή τη φράση ο σπουδαίος ηθοποιός Ανέστης Βλάχος […] The post Ανέστης Βλάχος: Ο γιος του, Ηρακλής, καταγγέλλει – «Η διαθήκη είναι πλαστή, δεν είναι τα γράμματά του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ανέστης Βλάχος: Στα δικαστήρια για τη διαθήκη ο γιος του – «Είναι πλαστή, αυτά τα γράμματα δεν είναι του πατέρα μου»

«Η διαθήκη θα προσβληθεί εις τριπλούν» τονίζει

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Ανέστης Βλάχος - Ξεσπά ο γιος του: «Η διαθήκη είναι πλαστή και είμαι σίγουρος 3 δισ.%»

Ο Ανέστης Βλάχος, έβαλε τέλος στο θρίλερ της κληρονομιάς με μία φράση στη διαθήκη του, καθώς ανέφερε πως «ορίζω αποκλειστική κληρονόμο μου την κόρη μου Έλλη Βλάχο». Ωστόσο, αυτή η εξέλιξη ανοίγει τον δρόμο για τον δικαστικό πόλεμο από τον γιο του Ηρακλή. Ο Ηρακλής προχωράει σε απίστευτες καταγγελίες στην εφημερίδα Espresso, λέγοντας ότι η διαθήκη είναι πλαστή και θα το αποδείξει. Κατακεραυνώνει την τελευταία σύζυγο του πατέρα του, Μαρία Γαρίτση και την κόρη της Έλλη και προσπαθεί να αποδομήσει τη διαθήκη σε όλα τα σημεία της. «Η διαθήκη είναι πλαστή και είμαι σίγουρος 3 δισ.%. Αυτά τα γράμματα δεν είναι του πατέρα μου! Ακόμα και ένας που δεν είναι γραφολόγος μπορεί να το διαπιστώσει. Εκτός αυτού

Διαβάστε το στο pronews.gr

Ανέστης Βλάχος: Νέες καταγγελίες του γιου του Ηρακλή – «Η διαθήκη είναι πλαστή, δεν είναι τα γράμματά του»

«Ορίζω αποκλειστική κληρονόμο μου την κόρη μου Έλλη Βλάχου του Ανέστη». Με αυτή τη φράση ο σπουδαίος ηθοποιός Ανέστης Βλάχος δίνει τέλος στο θρίλερ με την κληρονομιά του, μέσα από τη διαθήκη του που γράφτηκε σε μια κόλλα χαρτί, η οποία καθαρογράφτηκε και παραδόθηκε από το δικηγορικό γραφείο του Κωνσταντίνου Παπαναστασίου στα μέλη της οικογένειάς […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

“Βρωμάει” η καταγγελία του Ανέστη Βλάχου – «Η διαθήκη είναι πλαστή, δεν είναι τα γράμματά του»

«Ορίζω αποκλειστική κληρονόμο μου την κόρη μου Έλλη Βλάχου του Ανέστη». Με αυτή τη φράση ο ηθοποιός Ανέστης Βλάχος δίνει τέλος στο θρίλερ με την... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: “Βρωμάει” η καταγγελία του Ανέστη Βλάχου – «Η διαθήκη είναι πλαστή, δεν είναι τα γράμματά του»

Διαβάστε το στο spoilers

Ανέστης Βλάχος: «Η διαθήκη είναι πλαστή, δεν είναι τα γράμματά του»

«Ορίζω αποκλειστική κληρονόμο μου την κόρη μου Έλλη Βλάχου του Ανέστη». Με αυτή τη φράση ο σπουδαίος ηθοποιός Ανέστης Βλάχος δίνει τέλος στο θρίλερ με την κληρονομιά του, μέσα από τη διαθήκη του που γράφτηκε σε μια κόλλα χαρτί, η οποία καθαρογράφτηκε και παραδόθηκε από το δικηγορικό γραφείο του Κωνσταντίνου Παπαναστασίου στα μέλη της οικογένειάς […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

MasterChef: Αυτός είναι ο παίκτης που δεν κατάφερε να μπει στην τελική δεκάδα

Νίκος Συρίγος για Δημήτρη Παπανώτα: «Ήταν ορθή η απόφαση του Στέφανου Κασσελάκη, θεωρώ ότι και ο ίδιος έχει μετανιώσει»

Νικόλαος – Τατιάνα Μπλάτνικ: Η τελευταία κοινή δημόσια εμφάνιση πριν την ανακοίνωση του διαζυγίου

Σάκης Τανιμανίδης: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη Χριστίνα Μπόμπα

Φοράς make up όταν γυμνάζεσαι; Αυτές είναι οι συνέπειες που χρειάζεται να γνωρίζεις 

Ιωάννα Τούνη – Δημήτρης Αλεξάνδρου: Βραδινή έξοδος για το ζευγάρι – Φωτογραφίες