Κώστας Δόξας: Η πρώτη αντίδραση μετά τη σύλληψη και η απάντηση της πρώην συζύγου του στα λεγόμενά του

13:14 - 08/02/2022

Ο Κώστας Δόξας μίλησε για πρώτη φορά στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» λίγες εβδομάδες μετά To άρθρο Κώστας Δόξας: Η πρώτη αντίδραση μετά τη σύλληψη και η απάντηση της πρώην συζύγου του στα λεγόμενά του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Δόξας: Η πρώτη αντίδραση μετά τη σύλληψη και η απάντηση της πρώην συζύγου του στα λεγόμενά του

Ο γνωστός τραγουδιστής δεν θέλησε να αναφερθεί στη δικαστική διαμάχη με την πρώην σύζυγό του, Μαρία Δεληθανάση.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Κώστας Δόξας: Η πρώτη αντίδραση μετά τη σύλληψη και η απάντηση της πρώην συζύγου του

«Είμαι καλά μετά την νομική περιπέτεια με την πρώην σύζυγό μου»

Διαβάστε το στο in.gr

Κώστας Δόξας: Η πρώτη αντίδραση για την διαμάχη με την πρώην σύζυγο του

Ο Κώστας Δόξας μίλησε στη κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» και έκανε τις πρώτες δηλώσεις για την δικαστική διαμάχη που έχει με την πρώην σύζυγο του. Ο τραγουδιστής αναφέρθηκε ειδικότερα στο θέμα της διατροφής, που οδήγησε πριν λίγο καιρό στη σύλληψη του. «Καλά είμαι, το παιδί καλά είναι. Δε θα μιλήσω για τα προσωπικά έτσι και αλλιώς. Το παιδί είναι πάνω από όλα, οπότε νομίζω πως αυτό το θέμα δεν πρέπει να μοιράζεται στην τηλεόραση», είπε χαρακτηριστικά. Παράλληλα, η εκπομπή επικοινώνησε με τον Άκη Δείξιμο, αδερφό του Κώστα Δόξα, ο οποίος σημείωσε πως «ο Κώστας είναι καλά κάθε βδομάδα που βρίσκεται με το παιδί του. Δεν έχω να πω κάτι για την άλλη πλευρά. Η όλη διαδικασία έχει πάρει τον

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κώστας Δόξας: Η πρώτη αντίδραση για την διαμάχη με την πρώην σύζυγο του

Ο Κώστας Δόξας μίλησε στη κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» και έκανε τις πρώτες δηλώσεις για την δικαστική διαμάχη που έχει με την πρώην σύζυγο του. Ο τραγουδιστής αναφέρθηκε ειδικότερα στο θέμα της διατροφής, που οδήγησε πριν λίγο καιρό στη σύλληψη του. «Καλά είμαι, το παιδί καλά είναι. Δε θα μιλήσω για τα προσωπικά έτσι […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Κώστας Δόξας: Η πρώτη αντίδραση μετά τη σύλληψη και η απάντηση της πρώην συζύγου του

Ο Κώστας Δόξας μίλησε για πρώτη φορά στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» λίγες εβδομάδες μετά τη σύλληψή του επειδή είχε αργήσει να καταβάλλει το ποσό της διατροφής για την κόρη του, Σοφία. Ο γνωστός τραγουδιστής δεν θέλησε να αναφερθεί στη δικαστική διαμάχη με την πρώην σύζυγό του, Μαρία Δεληθανάση και αρκέστηκε να σχολιάσει: «Είμαι […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»