Γιώργος Τράγκας: Στο «μικροσκόπιο» των ελεγκτικών αρχών η περιουσία του – Χωρισμένη στα δύο η οικογένειά του

16:04 - 08/02/2022

Λίγες εβδομάδες μετά τον θάνατο του Γιώργου Τράγκα από κορονοϊό και στο μικροσκόπιο των ελεγκτικών αρχών To άρθρο Γιώργος Τράγκας: Στο «μικροσκόπιο» των ελεγκτικών αρχών η περιουσία του – Χωρισμένη στα δύο η οικογένειά του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Τράγκας: Στο «μικροσκόπιο» των ελεγκτικών αρχών η περιουσία του – Χωρισμένη στα δύο η οικογένειά του

Λίγες εβδομάδες μετά τον θάνατο του Γιώργου Τράγκα από κορονοϊό και στο μικροσκόπιο των ελεγκτικών αρχών του υπουργείου Οικονομικών βρίσκονται οι εταιρίες που φαίνεται ότι ήταν δηλωμένα στα σπίτια του σε Γαλλία και Αμερική, ενώ ερευνώνται εταιρίες και λογαριασμοί σε Μεγάλη Βρετανία, Παναμά και Μπαχάμες. Σύμφωνα με πληροφορίες του Παναγιώτη Σουρέλη στον Alpha, οι Αρχές […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ντάνη Γιαννακοπούλου: Η φωτογραφία σε προχωρημένη εγκυμοσύνη – «Δεν πιστεύω στα μάτια μου»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: Η αποκάλυψη για τον ρόλο του Γιάννη Τσορτέκη στον δεύτερο κύκλο του Maestro

Ανθή Σαλαγκούδη: Η νέα κοινή εμφάνιση με τον Κοσμά Κουμιανό – «Ήρθαμε μαζί με τον σύντροφό μου»

Κώστας Σόμμερ – Βαλεντίνη Παπαδάκη: Έτσι απάντησαν στο ενδεχόμενο ενός τρίτου παιδιού – «Το σκεφτόμασταν έντονα»

Ελένη Μενεγάκη για Δημήτρη Παπανώτα: «Μια φορά να μπεις στην καρδιά μου δεν βγαίνεις ποτέ»

Shay Mitchell: Υιοθέτησε την πιο μοντέρνα version του Y2K makeup look που είναι ιδανικό για την επόμενη βραδινή σου έξοδο