Μαριώ: «Ανατρίχιασα όταν έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου» (video)

12:12 - 18/02/2022

Η Μαριώ μίλησε για τη συγκίνηση, το δέος και τη βοήθεια του γέροντα Παΐσιου στη ζωή της.Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαριώ: Ανατρίχιασα όταν έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου

Η γνωστή ρεμπέτισσα αποκάλυψε την συγγενική σχέση με τον Παΐσιο, και όπως χαρακτηριστικά δήλωσε, δεν ήξερε ότι ήταν… θείος της!

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαριώ: «Ανατρίχιασα όταν έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου»

Η γνωστή ρεμπέτισσα αποκάλυψε την συγγενική σχέση με τον Παΐσιο, και όπως χαρακτηριστικά δήλωσε, δεν ήξερε ότι ήταν… θείος της!

Διαβάστε το στο in.gr

Μαριώ: Ανατρίχιασα όταν έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου

Η Μαριώ, η ρεμπέτισσα ανιψιά του Αγίου Παϊσίου, σε μία εκ βαθέων συνέντευξη στο «Πάμε Δανάη», μίλησε για τη συγκίνηση, το δέος και τη βοήθεια του γέροντα Παΐσιου στη ζωή της.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μαριώ: Έτσι έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου

«Είχα πάει στα Ιωάννινα, ήρθαν δύο κορίτσια στη ρεσεψιόν και μου άφησαν ένα σημείωμα. Συναντηθήκαμε και μου είπαν ότι είναι δεύτερες ξαδέλφες μου. Ρώτησα από πού είμαστε ξαδέλφες και μου είπαν «η μαμά σου και ο θείος ο Παΐσιος είναι πρώτα ξαδέλφια». Ο παππούς Παΐσιος ήξερε για μένα και λέω φαντάζομαι τι θα λέει για […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαριώ: «Έτσι έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου»

Σε μια προσωπική εξομολόγηση προχώρησε η Μαριώ στην εκπομπή Πάμε Δανάη και τον Αλέξη Μίχα. Η γνωστή ρεμπέτισσα περιέγραψε πώς […] The post Μαριώ: «Έτσι έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μαριώ: «Ανατρίχιασα όταν έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

ΑΓΙΟΣ ΠΑΙΣΙΟΣ: Η ρεμπέτισσα Μαριώ, μίλησε για την σχέση της με τον γέροντα Παΐσιο, η ζωή του οποίου αναβιώνει στο MEGA μέσα από μία ιστορική και καθηλωτική σειρά με τίτλο: «Άγιος Παΐσιος – Από τα Φάρασα στον Ουρανό». Η γνωστή ρεμπέτισσα αποκάλυψε την συγγενική σχέση με τον Παΐσιο, και όπως χαρακτηριστικά δήλωσε, δεν ήξερε ότι […]

Διαβάστε το στο vimaorthodoxias.gr

Μαριώ: Ανατρίχιασα όταν έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου (Video)

Σε μια προσωπική εξομολόγηση προχώρησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» η Μαριώ περιγράφοντας πώς έμαθε ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος της

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Μαριώ: «Ανατρίχιασα όταν έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου»

ΑΓΙΟΣ ΠΑΙΣΙΟΣ: Η ρεμπέτισσα Μαριώ, μίλησε για την σχέση της με τον γέροντα Παΐσιο, η ζωή του οποίου αναβιώνει στο MEGA μέσα από μία ιστορική και καθηλωτική σειρά με τίτλο: «Άγιος Παΐσιος – Από τα Φάρασα στον Ουρανό». Το άρθρο Μαριώ: «Ανατρίχιασα όταν έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Μαριώ: Ανατρίχιασα όταν έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου

Η Μαριώ, η ρεμπέτισσα ανιψιά του Αγίου Παϊσίου, σε μία εκ βαθέων συνέντευξη στο «Πάμε Δανάη», μίλησε για τη συγκίνηση, το δέος και τη βοήθεια του γέροντα Παΐσιου στη ζωή της. Η ρεμπέτισσα Μαριώ, μίλησε για την σχέση της με τον γέροντα Παΐσιο, η ζωή του οποίου αναβιώνει στο MEGA μέσα από μία ιστορική και καθηλωτική […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Μαριώ: «Έτσι έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου»

"Μου στάθηκε σε πολύ δύσκολες στιγμές της ζωής μου και δεν θα το ξεχάσω μέχρι να κλείσω τα μάτια μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μαριώ: «Ανατρίχιασα όταν έμαθα ότι ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου» (VIDEO)

Η Μαριώ, η ρεμπέτισσα ανιψιά του Αγίου Παϊσίου, σε μία εκ βαθέων συνέντευξη στο «Πάμε Δανάη», μίλησε για τη συγκίνηση, το δέος και τη βοήθεια του γέροντα Παΐσιου στη ζωή της. Η ρεμπέτισσα Μαριώ, μίλησε για την σχέση της με τον γέροντα Παΐσιο, η ζωή του οποίου αναβιώνει στο MEGA μέσα από μία ιστορική και καθηλωτική σειρά με τίτλο: «Άγιος Παΐσιος – Από τα Φάρασα στον Ουρανό». Η γνωστή ρεμπέτισσα αποκάλυψε την συγγενική σχέση με τον Παΐσιο, και όπως χαρακτηριστικά δήλωσε, δεν ήξερε ότι ήταν… θείος της! «Όταν βρέθηκα στα Ιωάννινα ήρθαν και με βρήκαν δυο κοπέλες και μου είπαν ότι ο πάππους Παΐσιος ήταν θείος μου! Η μαμά μου με τον Άγιο Παΐσιο ήταν πρώτα ξαδέλφια. Ο παππούς Παΐσιος ήξερε για μένα πω

Διαβάστε το στο grtimes.gr

Μαριώ: Έτσι έμαθε πως ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος της

Η Μαριώ μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» και τον δημοσιογράφο Αλέξη Μίχα. Ανάμεσα σε άλλα η γνωστή ρεμπέτισσα αναφέρθηκε στην συγγενική της σχέση με τον Άγιο Παΐσιο, η ιστορία του οποίου ξεδιπλώνεται στη νέα σειρά του Mega, αποκάλυψε πώς έμαθε ότι ήταν θείος της. «Είχα πάει στα Ιωάννινα, ήρθαν δύο κορίτσια στη ρεσεψιόν και […] The post Μαριώ: Έτσι έμαθε πως ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος της appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση