Το απίθανο δώρο που έκανε η Φανή Χαλκιά στην Αργυρώ Μπαρμπαρίγου

14:16 - 23/02/2022

Με μια συγκλονιστική έκπληξη επισκέφθηκε η Φανή Χαλκιά την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου στο εστιατόριο της, Παπαδάκης, στο Κολωνάκι. Η ολυμπιονίκης κρατούσε […] The post Το απίθανο δώρο που έκανε η Φανή Χαλκιά στην Αργυρώ Μπαρμπαρίγου appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Το απίθανο δώρο που έκανε η Φανή Χαλκιά στην Αργυρώ Μπαρμπαρίγου

Έφερε την θάλασσα της Πάρου στο εστιατόριο της

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Το ταλέντο της Φανής Χαλκιά που δεν γνωρίζαμε και το δώρο που έκανε στην Αργυρώ Μπαρμπαρίγου

Γνωρίσαμε τη Φανή Χαλκιά μέσα από τις διακρίσεις της στον αθλητισμό και τις τελευταίες μέρες την παρακολουθούμε μέσα από τη συχνότητα του ANΤ1 στη «Φάρμα». Σήμερα, ανακαλύψαμε ένα ακόμα ταλέντο της. Η Ολυμπιονίκης είναι εξαιρετική ζωγράφος και μάλιστα ένας από τους πίνακές της κοσμεί πια το εστιατόριο της Αργυρώς Μπαρμπαρίγου στο Κολωνάκι.  «H λατρεμένη μου Φανή […] The post Το ταλέντο της Φανής Χαλκιά που δεν γνωρίζαμε και το δώρο που έκανε στην Αργυρώ Μπαρμπαρίγου appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»