Μαρίνα Σάττι: «Ντρεπόμουν να έρθει ο μπαμπάς μου στο φροντιστήριο γιατί είναι μαύρος στο δέρμα»

01:12 - 24/02/2022

Η Μαρίνα Σάττι ήταν καλεσμένη στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για το πως ένιωθε με […] The post Μαρίνα Σάττι: «Ντρεπόμουν να έρθει ο μπαμπάς μου στο φροντιστήριο γιατί είναι μαύρος στο δέρμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μ. Σάττι: Ντρεπόμουν να με πάρει ο μπαμπάς μου γιατί ήταν μαύρος

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαρίνα Σάττι: Ντρεπόμουν να έρθει ο πατέρας μου από το φροντιστήριο, είναι μαύρος στο δέρμα

Η νεαρή τραγουδίστρια Μαρίνα Σάττι, καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου, σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις της, μίλησε για τα παιδικά της χρόνια αλλά και το bullying από τους συμμαθητές της. Η τραγουδίστρια Μαρίνα Σάττι μίλησε για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στα παιδικά της χρόνια καθώς μεγάλωσε σε ένα σπίτι με διαφορετικούς γονείς, και αποκάλυψε άγνωστες ... Περισσότερα To άρθρο Μαρίνα Σάττι: Ντρεπόμουν να έρθει ο πατέρας μου από το φροντιστήριο, είναι μαύρος στο δέρμα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαρίνα Σάττι: «Ντρεπόμουν να έρθει να με πάρει ο πατέρας μου από το φροντιστήριο»

Καλεσμένη στο «The 2Night Show» ήταν η Μαρίνα Σάττι...

Διαβάστε το στο Zougla

Μαρία Σάττι: Ντρεπόμουν να με πάρει ο μπαμπάς μου από το φροντιστήριο γιατί είναι μαύρος

Η τραγουδίστρια αποκάλυψε γιατί είχε να δει τον μπαμπά της 13 χρόνια

Διαβάστε το στο in.gr

Μαρίνα Σάττι: «Ντρεπόμουν να έρθει ο μπαμπάς μου στο φροντιστήριο γιατί είναι μαύρος στο δέρμα»

Η Μαρίνα Σάττι ήταν μια από τις χθεσινοβραδινές καλεσμένες στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρανούτογλου. Η ταλαντούχα τραγουδίστρια μίλησε για τη ζωή της αλλά και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε εξαιτίας του γεγονότος ότι ο μπαμπάς είναι μαύρος.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Μαρίνα Σάττι: Ντρεπόμουν να έρθει ο μπαμπάς μου στο φροντιστήριο γιατί είναι μαύρος στο δέρμα

O Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο «The 2Night Show» της Τετάρτης (23/2) τη Μαρίνα Σάττι. H αγαπημένη τραγουδίστρια με την εξωτική ομορφιά περιέγραψε τα εφηβικά της χρόνια και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε ως έφηβη, λόγω της καταγωγής της από το Σουδάν. Γιατί ντρεπόταν όταν ο πατέρας της, την περίμενε έξω από το φροντιστήριο; Για ποιο λόγο ένας συμμαθητής της, της ζήτησε «συγνώμη», μετά από χρόνια; Πώς κατάφερε να ορθοποδήσει συναισθηματικά σε ένα σπίτι με δύο παραδόσεις και δύο τόσο διαφορετικές κουλτούρες; «Ο πατέρας μου είναι από το Σουδάν, έχω πάει αρκετές φορές και ήταν πολύ ωραία. Δύσκολα βέβαια τα πράγματα εκεί αυτή την περίοδο. Ο πατέρας μου ήρθε στην Ελλάδα να σπουδάσει Ιατρ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρίνα Σάττι: «Ντρεπόμουν να έρθει να με πάρει ο πατέρας μου από το φροντιστήριο»

  Καλεσμένη στο «The 2Night Show» ήταν η Μαρίνα Σάττι, η οποία εξήγησε τις δυσκολίες που αντιμετώπισε ως έφηβη, λόγω της καταγωγής της από το Σουδάν...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρίνα Σάττι: «Ντρεπόμουν να έρθει ο μπαμπάς μου στο φροντιστήριο γιατί είναι μαύρος στο δέρμα» (VIDS)

Μιλώντας για τα παιδικά της χρόνια και τις σπουδές της λέει: «Μεγάλωσα στο Ηράκλειο της Κρήτης, πέρασα στην Αρχιτεκτονική αλλά ήθελα να έρθω στην Αθήνα να γίνω ηθοποιός. Το ήξερα ότι θα πάω προς τα εκεί». Σημείωσε ακόμα πως στη σχολή έμεινε τρία χρόνια και δεν την τέλειωσε ποτέ. «Να πω την αλήθεια δεν ήταν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαρίνα Σάττι: «Ντρεπόμουν να έρθει ο μπαμπάς μου στο φροντιστήριο γιατί είναι μαύρος στο δέρμα» (Video)

Τα σχόλια που δεχόταν στην παιδική της ηλικία για την καταγωγή της

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Αποκάλυψη της Μαρίνας Σάττη: Ντρεπόμουν να έρθει να με πάρει ο πατέρας μου από το φροντιστήριο

Καλεσμένη στο «The 2Night Show» ήταν το βράδυ της Τετάρτης  η Μαρίνα Σάττι, η οποία εξήγησε τις δυσκολίες που αντιμετώπισε ως έφηβη, λόγω της καταγωγής της από το Σουδάν και γιατί ντρεπόταν όταν ο πατέρας. Διαβάστε περισσότερα στο www.gossipstory.gr Το άρθρο Αποκάλυψη της Μαρίνας Σάττη: Ντρεπόμουν να έρθει να με πάρει ο πατέρας μου από το φροντιστήριο εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Μαρίνα Σάττι: «Ντρεπόμουν να έρθει ο μπαμπάς μου να με πάρει από το φροντιστήριο»

Η Μαρίνα Σάττι σε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στο «The 2night Show».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Μαρίνα Σάττι: Ντρεπόμουν να έρθει ο πατέρας μου από το φροντιστήριο…

 Η νεαρή τραγουδίστρια Μαρίνα Σάττι, καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου, σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις της, μίλησε για τα παιδικά της χρόνια αλλά και το bullying από τους συμμαθητές της. Η τραγουδίστρια Μαρίνα Σάττι μίλησε για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στα παιδικά της χρόνια καθώς μεγάλωσε σε ένα σπίτι με διαφορετικούς γονείς, και αποκάλυψε άγνωστες […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Μαρίνα Σάττι: «Ντρεπόμουν να έρθει ο μπαμπάς μου στο φροντιστήριο γιατί είναι μαύρος στο δέρμα» (video)

"Τα Χριστούγεννα, που πήγα στην Κρήτη, κάναμε μια συνάντηση με τους συμμαθητές μου κι ένας συμμαθητής μου είδε μια συνέντευξή μου και μου ζήτησε συγγνώμη για το πως με αποκαλούσε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μαρίνα Σάττι: Ντρεπόμουν να έρθει ο πατέρας μου από το φροντιστήριο, είναι μαύρος στο δέρμα

Η νεαρή τραγουδίστρια Μαρίνα Σάττι, καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου, σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις της, μίλησε για τα παιδικά της χρόνια αλλά και το bullying από τους συμμαθητές της. Η τραγουδίστρια Μαρίνα Σάττι μίλησε για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στα παιδικά της χρόνια καθώς μεγάλωσε σε ένα σπίτι με διαφορετικούς γονείς, και αποκάλυψε άγνωστες πτυχές […] The post Μαρίνα Σάττι: Ντρεπόμουν να έρθει ο πατέρας μου από το φροντιστήριο, είναι μαύρος στο δέρμα appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος