Παναγιώτης Πετράκης: «Είχε τόση σφοδρότητα στη ψυχή μου αυτό, έφτασα στο σημείο να πάθω αλωπεκία»

12:52 - 26/02/2022

Ο Παναγιώτης Πετράκης έδωσε συνέντευξη στην On Time και στη Σίσσυ Μενεγάτου και μίλησε για το παροδικό «σταμάτημα» που υπήρξε […] The post Παναγιώτης Πετράκης: «Είχε τόση σφοδρότητα στη ψυχή μου αυτό, έφτασα στο σημείο να πάθω αλωπεκία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παναγιώτης Πετράκης: Η συγκλονιστική εξομολόγηση για την υγεία του – «Έφτασα στο σημείο να πάθω αλωπεκία»

Μία αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε ο Παναγιώτης Πετράκης στην On Time και τη δημοσιογράφο Σίσσυ Μενεγάτου. Ο ηθοποιός, To άρθρο Παναγιώτης Πετράκης: Η συγκλονιστική εξομολόγηση για την υγεία του – «Έφτασα στο σημείο να πάθω αλωπεκία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Είχε τόση σφοδρότητα στη ψυχή μου αυτό, έφτασα στο σημείο να πάθω αλωπεκία»

“Με το ζόρι έβγαινε η φωνή μου στην πρόζα! Φοβήθηκα. Πήγαινα στους γιατρούς και μου έλεγαν δεν υπάρχει παθολογική αιτία” ανέφερε ο Παναγιώτης Πετράκης. Ο Παναγιώτης Πετράκης έδωσε συνέντευξη στην On Time και στη Σίσσυ Μενεγάτου και μίλησε για το παροδικό «σταμάτημα» που υπήρξε στην καλλιτεχνική του πορεία, μετά την επιτυχία που σημείωσαν τα «Μυστικά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Είχε τόση σφοδρότητα στη ψυχή μου αυτό, έφτασα στο σημείο να πάθω αλωπεκία»

"Με το ζόρι έβγαινε η φωνή μου στην πρόζα! Φοβήθηκα. Πήγαινα στους γιατρούς και μου έλεγαν δεν υπάρχει παθολογική αιτία"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»