Γιάννης Μποσταντζόγλου: «Το Βασικά καλησπέρα σας, αυτή τη μαλ..ία, δεν την έχω δει»

11:08 - 06/03/2022

Ο Γιάννης Μποσταντζόγλου έδωσε συνέντευξη στο «DocVille» και την Έμυ Ντούρου. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε για την ταινία «Βασικά καλησπέρα […] The post Γιάννης Μποσταντζόγλου: «Το Βασικά καλησπέρα σας, αυτή τη μαλ..ία, δεν την έχω δει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Μποσταντζόγλου: «Το Βασικά καλησπέρα σας, αυτή τη μ@λ@κ@α, δεν την έχω δει»

Από τον Κουν και τον Κατσέλη πώς πέρασες στον Δαλιανίδη; Λες τώρα για το «Βασικά καλησπέρα σας». Αυτή η μαλ…α είναι η πιο πολυπαιγμένη νεοελληνική ταινία. Σου ορκίζομαι, δεν την έχω δει. Είναι 40 χρόνια ταινία. Μόνο αποσπάσματα έχω δει. Να κάτσω εγώ να δω ταινία που παίζω; Ούτε τα καλά μου βλέπω ούτε τα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Μποσταντζόγλου: «Το “Βασικά Καλησπέρα Σας”, αυτή τη μαλ..ία, δεν την έχω δει»

Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε για την ταινία «Βασικά καλησπέρα σας», όπου υποδύθηκε τον Κυριάκο.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Μποσταντζόγλου για το «Βασικά καλησπέρα σας»: «Αυτή η… δεν την έχω δει ποτέ»

Ο ηθοποιός Γιάννης Μποσταντζόγλου είχε υποδυθεί τον «Κυριάκο» στην ταινία των ’80s «Βασικά Καλησπέρα σας» και αποκάλυψε πως δεν την έχει δει ποτέ. Η ατάκα του Στάθη Ψάλτη «Κούλα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος» στην ταινία «Βασικά καλησπέρα σας» έχει μείνει χαραγμένη στην μνήμη των περισσότερων. Τον «Κυριάκο» τον είχε υποδυθεί ο ηθοποιός Γιάννης Μποσταντζόγλου, ο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιάννης Μποσταντζόγλου: «Το Βασικά καλησπέρα σας, αυτή τη μαλ..ία, δεν την έχω δει»

"Σου ορκίζομαι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»