Ήμουν Ανάπηρος και μου έφεραν τη ζακέτα του Άγιου Παΐσιου για να θεραπευτώ – Όμως ο Άγιος είχε άλλη γνώμη

21:16 - 09/03/2022

Άγιος Παΐσιος: Ο Δημήτρης Αντωνίου προχώρησε σε μία μακροσκελή ανάρτηση μέσα από τη σελίδα του στο Facebook, όπου και μοιράστηκε μία ιστορία για τον γέροντα Παΐσιο. Ο Δημήτρης Αντωνίου εξαιτίας ενός σοβαρού τροχαίου που συνέβη στα 16 του χρόνια, παραμένει καθηλωμένος σε ένα αναπηρικό αμαξίδιο. Ο ίδιος όμως δεν σταμάτησε... The post Ήμουν Ανάπηρος και μου έφεραν τη ζακέτα του Άγιου Παΐσιου για να θεραπευτώ – Όμως ο Άγιος είχε άλλη γνώμη appeared first on Newsitamea.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο newsitamea.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ newsitamea.gr

Κλείνουν οι Τράπεζες για 4 ημέρες: Μέχρι πότε πρέπει να πληρώσετε δάνεια και μισθοδοσίες για να μην χάσετε ρυθμίσεις – ΒΙΝΤΕΟ

Τι να κάνετε όταν ανακαλύπτετε πως το παιδί σας είναι εκφοβιστής…

Προσοχή: Κακά μαντάτα για όσους έχουν αυτοκίνητο 10ετίας, φέτος δεν γλυτώνουν το πρόστιμο – ΒΙΝΤΕΟ

Διώχνει μακριά κάθε κακό: Αυτή είναι η πιο ισχυρή προσευχή του Άγιου Εφραίμ, να τη λες συνέχεια όπου και να’σαι – ΒΙΝΤΕΟ

Γιατί τσακωνόμαστε περισσότερο με αυτούς που αγαπάμε

Το «ρούφηξε» η αντλία: Τραγωδία σε ξενοδοχείο, 8χρονη είχε μαρτυρικό τέλος στην πισίνα, σοκαρισμένοι οι γονείς – ΒΙΝΤΕΟ,ΦΩΤΟ