Στέλιος Κρητικός: «Έτσι αξιοποίησα τα χρήματα που έβγαλα από το Survivor»

19:06 - 12/03/2022

Το απόγευμα του Σαββάτου, ο Στέλιος Κρητικός μίλησε στην Ζωή Κρονάκη και την εκπομπή «Μαμα-δες» στην ΕΡΤ2. Μεταξύ άλλων, ο […] The post Στέλιος Κρητικός: «Έτσι αξιοποίησα τα χρήματα που έβγαλα από το Survivor» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στέλιος Κρητικός: Αποκάλυψε τι έκανε τα χρήματα που πήρε από το Survivor

O ίδιος αποκάλυψε τι έκανε τα χρήματα που πήρε από το ριάλιτι και απάντησε αν θα πήγαινε ξανά στον Άγιο Δομίνικο.

Διαβάστε το στο in.gr

Στέλιος Κρητικός: Πώς αξιοποίησε τα χρήματα που κέρδισε από το Survivor

O ηθοποιός είπε χαρακτηριστικά πως «στο Survivor είναι πάρα πολλά τα χρήματα. Θα έμπαινα ξανά αν τα χρήματα ήταν αρκετά»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Στέλιος Κρητικός: Αποκαλύπτει τι έκανε τα χρήματα που έβγαλε από το Survivor

Για τη συμμετοχή του στο Survivor, τα χρήματα που έβγαλε και τον τρόπο που τα αξιοποίησε μίλησε ο Στέλιος Κρητικός. Μιλώντας στην ΕΡΤ, ο ηθοποιός είπε χαρακτηριστικά πως «στο Survivor είναι πάρα πολλά τα χρήματα. Θα έμπαινα ξανά αν τα χρήματα ήταν αρκετά. Δεν έχω να κρύψω κάτι. Το έκανα, την έζησα την εμπειρία αλλά πάλι και στην εμπειρία εκείνη έπαιξαν ρόλο και τα χρήματα». «Αυτός είναι και ο λόγος που δημιούργησα την σχολή θεάτρου και χορού που έχω μαζί με τη σύζυγο μου. Οπότε από αυτό γεννήθηκε ένα τεράστιο πράγμα που με εξέλιξε σαν καλλιτέχνη ένα εκατομμύριο της εκατό» συνεχίζει ο ηθοποιός. «Σιχαίνομαι τη λέξη συμβουλή για αυτό και στα παιδιά μου λέω την άποψη μου. Η συμβουλή θεωρώ ότι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Στέλιος Κρητικός: Αποκαλύπτει τι έκανε με τα χρήματα που πήρε από το Survivor

Ο Στέλιος Κρητικός μίλησε στη Ζωή Κρονάκη και στην εκπομπή της ΕΡΤ, Μαμά – δες.  Ο To άρθρο Στέλιος Κρητικός: Αποκαλύπτει τι έκανε με τα χρήματα που πήρε από το Survivor δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Στέλιος Κρητικός: «Έτσι αξιοποίησα τα χρήματα που έβγαλα από το Survivor»

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Στέλιος Κρητικός: Aποκάλυψε πού ξόδεψε τα χρήματα που πήρε από το Survivor

Ο Στέλιος Κρητικός μίλησε στην εκπομπή «Μαμα-δες» και μεταξύ άλλων, ο ηθοποιός αναφέρθηκε στη συμμετοχή του στο Survivor αποκαλύπτοντας τον τρόπο με τον οποίο επέλεξε να αξιοποίησει το χρηματικό ποσό που πήρε. Ο Στέλιος Κρητικός, συμμετείχε στο προηγούμενο Survivor, με την ομάδα των Διασήμων. Συγκεκριμένα ανέφερε: «Στο Survivor είναι πάρα πολλά τα χρήματα. Θα έμπαινα ξανά αν τα […] The post Στέλιος Κρητικός: Aποκάλυψε πού ξόδεψε τα χρήματα που πήρε από το Survivor appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»