Ο Παναγιώτης Φασούλας για όλα: Ο γάμος, οι κρίσεις και η μάχη του γιου του με την λευχαιμία

08:02 - 14/03/2022

Ο Παναγιώτης Φασούλας βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή Τετ-Α-Τετ με τον Τάσο Τρύφωνος στον Alpha Κύπρου σε μια To άρθρο Ο Παναγιώτης Φασούλας για όλα: Ο γάμος, οι κρίσεις και η μάχη του γιου του με την λευχαιμία δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παναγιώτης Φασούλας: Ο γάμος του και οι κρίσεις - Η μάχη του γιου του με την λευχαιμία (Βίντεο)

Ο Παναγιώτης Φασούλας μίλησε για όλα, σε μια συνέντευξη για τη ζωή του, εντός και εκτός του παρκέ και των μεγάλων του αθλητικών επιδόσεων.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»