Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Όταν είχα γεννήσει, δούλευε ο Φάνης και αυτό μέσα μου με πείραζε

03:20 - 15/03/2022

Στην παρέα του «The 2Night Show» της Δευτέρας (14/3) καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου ήταν η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους. H ταλαντούχα ηθοποιός μίλησε για την εμπειρία της στη σκηνοθεσία και για τα νέα της επαγγελματικά σχέδια. «Ο ηθοποιός μετά από κάποια χρόνια αποκτά μια εμπειρία στη σκηνοθεσία. Αυτοβαφτίστηκα σκηνοθέτης. Θα δείξει». «Μου αρέσουν τα δράματα, είναι πιο εύκολα από την κωμωδία» είπε μιλώντας για τη νέα σειρά της ΕΡΤ, «Ο όρκος» όπου πρωταγωνιστεί. Επίσης, θυμήθηκε το γεγονός που την έφερε πιο κοντά με τον άντρα της ζωής της, τον Φάνη Μουρατίδη, και εξήγησε για ποιο λόγο υπάρχει ανταγωνισμός ανάμεσα σε δύο ανθρώπους που κάνουν την ίδια δουλειά. Μιλώντας για τη γνωριμία της

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους εξομολογείται: Το ταξίδι, ο γάμος και η… πεθερά

Καλεσμένη στην εκπομπή "The 2night Show" η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους μίλησε μεταξύ άλλων στον Γρηγόρη Αρναούτογλου για τη γνωριμία και τη σχέση της με τον Φάνη Μουρατίδη, τα παιδιά τους και τη σχέση με την πεθερά της. «Δεν θέλουν αυτοί να μιλάω για αυτούς, είναι μεγάλα παιδιά πλέον είναι στην εφηβεία. Δυσκόλεψαν τα πράγματα με Το άρθρο Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους εξομολογείται: Το ταξίδι, ο γάμος και η… πεθερά εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: "Υπήρχαν εποχές που μόλις είχα γεννήσει και δεν δούλευα"

"Δούλευε μόνο ο Φάνης, αυτό μέσα μου με πείραζε, μετά το ξεπέρασα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα