Γιάννης Λοβέρδος: Έχασε 130 ολόκληρα κιλά – Η εξομολόγηση για τον ρατσισμό που βίωσε

10:04 - 18/03/2022

Ο Γιάννης Λοβέρδος παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και την Δήμητρα Πατσιώκα, όπου μίλησε για To άρθρο Γιάννης Λοβέρδος: Έχασε 130 ολόκληρα κιλά – Η εξομολόγηση για τον ρατσισμό που βίωσε δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Λοβέρδος: «Έχασα 130 κιλά για λόγους υγείας και για να “βουλώσω στόματα”»

«Δεν υπάρχει χειρότερος ρατσισμός από αυτόν εναντίον των χοντρών», είπε ο δημοσιογράφος μιλώντας για τη δραματική απώλεια των κιλών του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιάννης Λοβέρδος: Έχασα 130 ολόκληρα κιλά – Η εξομολόγηση για τον ρατσισμό που βίωσε (Βίντεο)

Ο δημοσιογράφος Γιάννης Λοβέρδος προχόρησε σε μια εξομολόγηση για τον ρατσισμό που βίωσε για τα κιλά του και έδωσε διευκρινήσεις για το θέμα της συνεπιμέλειας, που ξεσήκωσε θύελλα αντιδράσεων.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ο Γιάννης Λοβέρδος έχασε 130 ολόκληρα κιλά

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» παραχώρησε ο Γιάννης Λοβέρδος...

Διαβάστε το στο Zougla

Γιάννης Λοβέρδος: Η απώλεια των 130 κιλών και η εξομολόγηση για τον ρατσισμό που βίωσε

«Έχασα τα κιλά για λόγους υγείας και για να “βουλώσω στόματα” που έλεγαν πως δεν έχω τη δύναμη να αδυνατίσω»

Διαβάστε το στο in.gr

Ο Γιάννης Λοβέρδος έχασε 130 ολόκληρα κιλά

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» παραχώρησε ο Γιάννης Λοβέρδος, ο οποίος μίλησε για τα 130 κιλά που έχασε, τον πατέρα του, τη σχέση του με τα παιδιά...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιάννης Λοβέρδος: Έχασε 130 ολόκληρα κιλά

Η εξομολόγηση για τον ρατσισμό που βίωσε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»