Η Ιωάννα Μάνδρου και η δίδυμη αδελφή της Χριστίνα είναι… ίδιες

10:00 - 21/03/2022

Η Ιωάννα Μάνδρου και η δίδυμη αδελφή της Χριστίνα μοιάζουν σαν δυο σταγόνες νερό! Πρώτη γεννήθηκε η Χριστίνα και πάντα […] The post Η Ιωάννα Μάνδρου και η δίδυμη αδελφή της Χριστίνα είναι… ίδιες appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ιωάννα Μάνδρου έχει δίδυμη αδερφή: Ακόμα και το παιδί της την έχει μπερδέψει

Η δημοσιογράφος του δικαστικού ρεπορτάζ Ιωάννα Μάνδρου έχει δίδυμη αδερφή και είναι ολόιδιες. Πρώτη γεννήθηκε η Χριστίνα και πάντα λειτουργούσε ως μεγαλύτερη, όπως εκμυστηρεύεται η Ιωάννα στο Happy Day και την Τίνα Μεσσαροπούλου. Και οι δύο τελείωσαν τη Νομική με τους ίδιους βαθμούς, αν και έκαναν κάποιες… αλλαγές στις εξεταστικές. Όπως λένε φορούσαν τα ίδια ρούχα μέχρι και το πρώτο έτος στο πανεπιστήμιο. «Έχουμε περάσει πνευμονία μαζί, ούτε στον COVID δεν χωριστήκαμε. Ο γιος μου μας είχε μπερδέψει σε μικρή ηλικία», λέει η Χριστίνα Μάνδρου, με την Ιωάννα Μάνδρου να τονίζει: «Το αισθάνομαι απόλυτα σαν παιδί μου. Δεν έχω την αίσθηση ότι στερήθηκα τη μητρότητα, υπό την έννοια ότι με τον Άγγε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η Ιωάννα Μάνδρου και η δίδυμη αδελφή της Χριστίνα είναι… ολόιδιες – «Ο γιος μου μας είχε μπερδέψει σε μικρή ηλικία»

Και οι δύο τελείωσαν τη νομική με τους ίδιους βαθμούς, ενώ, όπως λένε, φορούσαν τα ίδια ρούχα μέχρι και το πρώτο έτος στο πανεπιστήμιο. «Έχουμε περάσει πνευμονία μαζί, ούτε στον COVID δεν χωριστήκαμε. Ο γιος μου μας είχε μπερδέψει σε μικρή ηλικία», λέει η Χριστίνα Μάνδρου, με την Ιωάννα Μάνδρου να τονίζει: ‘Το αισθάνομαι απόλυτα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»