Έζησε μία… κόλαση: Ο παντρεμένος που «κατέστρεψε» την Άβα Γαλανοπούλου και τις έφαγε 1.200.400 ευρώ

14:52 - 23/03/2022

Η Άβα Γαλανοπούλου σε μία συγκλονιστική συνέντευξή της στον Γιώργο Λιάγκα και την Φαίη Σκορδά, είχε μιλήσει για τον άνθρωπο που της κατέστρεψε τη ζωή, με αποτέλεσμα τη νευρική ανορεξία και την κατάθλιψη. Όπως είχε υπογραμμίσει η ηθοποιός «οι εξελίξεις ήταν ραγδαίες στη ζωή μου. Ζω μια κόλαση! Κάποια στιγμή πριν χρόνια συνδέθηκα ερωτικά με […] The post Έζησε μία… κόλαση: Ο παντρεμένος που «κατέστρεψε» την Άβα Γαλανοπούλου και τις έφαγε 1.200.400 ευρώ appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο παντρεμένος που κατέστρεψε την Γαλανοπούλου και της “έφαγε” 1.200.400 ευρώ

«Οι εξελίξεις ήταν ραγδαίες στη ζωή μου. Ζω μια κόλαση! Κάποια στιγμή πριν χρόνια συνδέθηκα ερωτικά με κάποιον άνθρωπο, ο οποίος απεδείχθη στην πορεία κάτι τελείως διαφορετικό», ανέφερε η Άβα Γαλανοπούλου και αποκάλυψε μιλώντας στον Αντ1 πώς: «Ήταν παντρεμένος με δύο παιδιά και μου έφαγε 1.200.400 ευρώ». «Το 2011 ζήτησα όλα τα λεφτά μου πίσω, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Έζησε μία… κόλαση: Ο παντρεμένος που «κατέστρεψε» την Άβα Γαλανοπούλου και τις έφαγε 1.200.400 ευρώ

Η Άβα Γαλανοπούλου σε μία συγκλονιστική συνέντευξή της στον Γιώργο Λιάγκα και την Φαίη Σκορδά, [...] The post Έζησε μία… κόλαση: Ο παντρεμένος που «κατέστρεψε» την Άβα Γαλανοπούλου και τις έφαγε 1.200.400 ευρώ appeared first on Το Μάτι.

Διαβάστε το στο tomati.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Έπος στην Καλαμάτα: Άντρας βγήκε στους δρόμους σαν Σαουδάραβας με κελεμπία λόγω της αφρικανικής σκόνης

Εμμηνόπαυση: Το βότανο που ανακουφίζει από τις εξάψεις – Ρίχνει σάκχαρο και χοληστερόλη

Τζόυς Ευείδη: «Είχα 2 μαμάδες, σαν κοινόβιο – Με ρώτησε ο πατέρας μου και είπα “Ναι”, τέτοιο βούρλο ήμουν»

Δεν τους νοιάζει τι λέει ο κόσμος: Κάθε μέρα μαζί Μαριλίτα Λαμπροπούλου – Δημήτρης Λάλος, ζευγάρι και στην ζωή.

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν ψωνίζω ρούχα από την λαϊκή, έχουν αρνητική ενέργεια

Θυμάσαι τότε που τα λεωφορεία είχαν εισπράκτορα και το εισιτήριο λίγες δραχμές