Παναγιώτης Ψωμιάδης: «Έφτασα τρεις φορές κοντά στο θάνατο το ’21, δεν χτύπησε το τηλέφωνο από κανένα»

10:04 - 25/03/2022

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε ο Παναγιώτης Ψωμιάδης στον Δημήτρη Παπανώτα και στο Happy Day. Η πολιτική, τα […] The post Παναγιώτης Ψωμιάδης: «Έφτασα τρεις φορές κοντά στο θάνατο το ’21, δεν χτύπησε το τηλέφωνο από κανένα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παναγιώτης Ψωμιάδης: «Έφτασα τρεις φορές κοντά στο θάνατο μέσα στο 2021»

Ο Παναγιώτης Ψωμιάδης αναφέρθηκε στην περιπέτεια που πέρασε με την υγεία του και τις δύσκολες στιγμές στο νοσοκομείο. Ο ίδιος μιλώντας στο Happy Day σχολίασε την πολιτική, τα τηλέφωνα που έλαβε και τον κοροναϊό. «Όλους όσους ευεργέτησα, στα δάχτυλα του ενός χεριού ελάχιστοι σήκωσαν το τηλέφωνο να μου πούνε τι κάνεις Παναγιώτη και πως είναι η […]

Διαβάστε το στο in.gr

Παναγιώτης Ψωμιάδης: Έφτασα τρεις φορές κοντά στο θάνατο το ’21, δεν χτύπησε το τηλέφωνο από κανέναν

«Όλους όσους ευεργέτησα, στα δάχτυλα του ενός χεριού ελάχιστοι σήκωσαν το τηλέφωνο να μου πούνε τι κάνεις Παναγιώτη και πως είναι η υγεία σου. Δυστυχώς έφτασα τρεις φορές κοντά στο θάνατο το ‘, δεν 21» είπε ο Παναγιώτης Ψωμιάδης. «Πέρασα κορονοϊό βαρύ στο νοσοκομείο, χτύπησα με το μηχανάκι κι είχα τέσσερα πλευρά σπασμένα και ήμουν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Παναγιώτης Ψωμιάδης: «Έφτασα τρεις φορές κοντά στο θάνατο μέσα στο 2021»

Ο Παναγιώτης Ψωμιάδης σε συνέντευξή του στο «Happy Day» μίλησε για την πολιτική, τα τηλέφωνα που δεν έλαβε αλλά και τον κορωνοϊό που πέρασε βαριά και χρειάστηκε να μπει στο νοσοκομείο. Το άρθρο Παναγιώτης Ψωμιάδης: «Έφτασα τρεις φορές κοντά στο θάνατο μέσα στο 2021» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Παναγιώτης Ψωμιάδης: Έφθασα τρεις φορές κοντά στο θάνατο το 2021 και κανείς δεν τηλεφώνησε

Το παράπονο του ότι κανένας από όσους ευεργέτησε δεν του τηλεφώνησε εξέφρασε ο πρώην βουλευτής

Διαβάστε το στο news.gr

Παναγιώτης Ψωμιάδης: «Έφτασα τρεις φορές κοντά στο θάνατο το ’21, δεν χτύπησε το τηλέφωνο από κανένα»

"Πέρασα κορωνοϊό βαρύ στο νοσοκομείο, χτύπησα με το μηχανάκι κι είχα τέσσερα πλευρά σπασμένα και ήμουν μήνες κατάκοιτος και κάηκε το αμάξι μου εν κινήσει"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»