Δήμος Βερύκιος: «Ο Δημήτρης Κοντομηνάς έχασε στα media το αστρονομικό ποσό των 475 εκατομμυρίων ευρώ»

08:30 - 26/03/2022

Ο Δήμος Βερύκιος μίλησε στο ΟΚ! για το τι άνθρωπος ήταν ο Δημήτρης Κοντομηνάς, όπως τον γνώριζε ο ίδιος μέσα […] The post Δήμος Βερύκιος: «Ο Δημήτρης Κοντομηνάς έχασε στα media το αστρονομικό ποσό των 475 εκατομμυρίων ευρώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμος Βερύκιος: Ο Δημήτρης Κοντομηνάς δεν μπορούσε χωρίς εχθρούς

Ο Δήμος Βερύκιος έδωσε συνέντευξη στο ΟΚ! και στον Μαρίνο Βυθούλκα και μίλησε για τη στενή σχέση που είχε με τον Δημήτρη Κοντομηνά κι όσα γνώριζε για τον ίδιο μέσω της φιλίας τους. Όταν ξεκίνησε η συνεργασία του με τον Δημήτρη Κοντομηνά, ο Γιώργος Μπόμπολας, εργοδότης του Δήμου Βερύκιου στην εφημερίδα Έθνος, του τηλεφώνησε πως ... Περισσότερα To άρθρο Δήμος Βερύκιος: Ο Δημήτρης Κοντομηνάς δεν μπορούσε χωρίς εχθρούς δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Δήμος Βερύκιος για Δημήτρη Κοντομηνά: «Έχασε στα media το αστρονομικό ποσό των 475 εκατομμυρίων ευρώ»

  Σε συνέντευξη που παραχώρησε ο Δήμος Βερύκιος  στο περιοδικό «ΟΚ! », μίλησε μεταξύ άλλων για τη φιλία και τη συνεργασία του με τον Δημήτρη...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βερύκιος: «Ο Δημήτρης Κοντομηνάς έχασε στα media το αστρονομικό ποσό των 475 εκατ. ευρώ»

Όταν ξεκίνησε η συνεργασία του με τον Δημήτρη Κοντομηνά, ο Γιώργος Μπόμπολας, εργοδότης του Δήμου Βερύκιου στην εφημερίδα Έθνος, του τηλεφώνησε πως θέλει να τον δει. “Όταν πήγα στο γραφείο του κυρίου Γιώργου, μού είπε επί λέξει: Είμαι στενοχωρημένος με τον φίλο τον Δημήτρη. Καθόμασταν χθες το βράδυ στην ίδια ροτόντα στα γενέθλια της Νόνικας […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δήμος Βερύκιος: «Ο Δημήτρης Κοντομηνάς έχασε στα media το αστρονομικό ποσό των 475 εκατομμυρίων ευρώ»

"Εγώ ήμουν εκείνος που προσπαθούσε να τον μαζεύει όταν η κατάσταση ξέφευγε…" δήλωσε ο Δήμος Βερύκιος. Το άρθρο Δήμος Βερύκιος: «Ο Δημήτρης Κοντομηνάς έχασε στα media το αστρονομικό ποσό των 475 εκατομμυρίων ευρώ» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Δήμος Βερύκιος: «Ο Δημήτρης Κοντομηνάς έχασε στα media το αστρονομικό ποσό των 475 εκατομμυρίων ευρώ»

“Εγώ ήμουν εκείνος που προσπαθούσε να τον μαζεύει όταν η κατάσταση ξέφευγε…” δήλωσε ο Δήμος Βερύκιος. Ο Δήμος Βερύκιος μίλησε στο ΟΚ! και στον Μαρίνο Βυθούλκα για το τι άνθρωπος ήταν ο Δημήτρης Κοντομηνάς, όπως τον γνώριζε ο ίδιος μέσα από τη συνεργασία τους και τη φιλία που είχαν αναπτύξει, αλλά και το τεράστιο ποσό […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Δήμος Βερύκιος: "Ο Δημήτρης Κοντομηνάς έχασε στα media το αστρονομικό ποσό των 475 εκατομμυρίων ευρώ"

"Εγώ ήμουν εκείνος που προσπαθούσε να τον μαζεύει όταν η κατάσταση ξέφευγε..."

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»