«Κράξιμο» από Οσάκα σε Τσιτσιπά: «Είναι τόσο αστείος αυτός ο τύπος»

10:08 - 29/03/2022

«Κράξιμο» από Οσάκα σε Τσιτσιπά: «Είναι τόσο αστείος αυτός ο τύπος» 29/03/2022 Μπορεί ο Στέφανος Τσιτσιπάς να εξέφρασε την άποψή του, λέγοντας πως τόσο οι γυναίκες όσο και οι άντρες θα πρέπει να παίζουν τένις στα τρία νικητήρια σετ, ωστόσο η Ναόμι Οσάκα σχολίασε το γεγονός και δεν έκρυψε την αντίθεσή της. «Θέλει αυτός να παίζει εννέα σετ; Αν προσπαθεί να αυξήσει τον δικό μου αγώνα θα αυξήσω κι εγώ τον δικό του (γέλια). Περίμενε. Ρωτήθηκε ή απλώς το ανέφερε;», ανέφερε αρχικά η Γιαπωνέζα τενίστρια, η οποία μάλλον δεν συμφωνεί με την πρόταση του Έλληνα τενίστα. «Αυτός ο τύπος είναι τόσο αστείος (γέλια). Δεν ξέρω. Νιώθω ότι αυτό θα άλλαζε τη δομή του τένις. Ό

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Επίθεση Οσάκα σε Τσιτσιπά: «Αυτός ο τύπος είναι τόσο αστείος»

Μετά την Καρολίνα Πλίσκοβα, ήταν η... σειρά της Ναόμι Οσάκα, να απαντήσει στον Στέφανο Τσιτσιπά, ο οποίος πρόσφατα είπε ότι οι γυναίκες πρέπει να παίζουν πέντε σετ, εφόσον το έπαθλο είναι το ίδιο με τους άνδρες.Η Ναόμι Οσάκα, πρωταθλήτρια [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr

Και η Οσάκα κατά Τσιτσιπά: «O τύπος είναι αστείος»

Έντονες αντιδράσεις από τις αθλήτριες του τένις, προκάλεσε η δήλωση του Στέφανου Τσιτσιπά να εδραιωθούν τα best-of-five (ο αγώνας να κρίνεται στα τρία νικηφόρα σετ) και στα γυναικεία Grand Slam.

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»