Γιώργος Τράγκας: Η σύζυγός του, Μαρία Καρρά έστειλε εξώδικο στο Πρωινό – Τι είπε ο Γιώργος Λιάγκας

12:38 - 31/03/2022

Στην αποκατάσταση της αλήθειας σχετικά με τα περιουσιακά στοιχεία που έχει αφήσει πίσω του ο Γιώργος To άρθρο Γιώργος Τράγκας: Η σύζυγός του, Μαρία Καρρά έστειλε εξώδικο στο Πρωινό – Τι είπε ο Γιώργος Λιάγκας δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η σύζυγός του Γιώργου Τραγκά έστειλε εξώδικο στον Γιώργο Λιάγκα

  Ο Γιώργος Λιάγκας το πρωί της Πέμπτης μέσα από το «Πρωινό» θέλησε να αποκαταστήσει την αλήθεια σχετικά με τα περιουσιακά στοιχεία που έχει αφήσει...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η σύζυγoς του Γιώργου Τράγκα έστειλε εξώδικο στον Γιώργο Λιάγκα

Ο Γιώργος Λιάγκας το πρωί της Πέμπτης μέσα από το «Πρωινό» θέλησε να αποκαταστήσει την αλήθεια σχετικά με τα περιουσιακά στοιχεία που έχει αφήσει πίσω του ο Γιώργος Τράγκας και το τι γνωρίζει η τελευταία του σύζυγος Μαρία Καρρά για κάποια εμβάσματα που γίνεται λόγος ότι πήρε ο εκλιπών. «Σχετικά με το θέμα που παρουσιάσαμε στις 23 Μαρτίου για τα περιουσιακά στοιχεία του Γιώργου Τράγκα και κάποια εμβάσματα που ακούστηκαν από διαφόρους κύκλους, θέλω να διευκρινίσω με σαφήνεια γιατί μας εστάλη ένα εξώδικο από την Μαρία Καρρά, την χήρα του Γιώργου Τράγκα. Κανείς εδώ στο «Πρωινό» δεν έχει γνώση για […] The post Η σύζυγoς του Γιώργου Τράγκα έστειλε εξώδικο στον Γιώργο Λιάγκα appeared first on Lam

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»