Κώστας Αποστολάκης: «Ένιωσα τις αμαρτίες μου, γονάτισα και ζήτησα βοήθεια από τον Χριστό»

14:28 - 05/04/2022

Συνέντευξη στο περιοδικό «7 ΜΕΡΕΣ tv» και τη Μαρία Ανδρέου έδωσε ο Κώστας Αποστολάκης. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για το […] The post Κώστας Αποστολάκης: «Ένιωσα τις αμαρτίες μου, γονάτισα και ζήτησα βοήθεια από τον Χριστό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αποστολάκης: «Αναλογίστηκα τις αμαρτίες μου και ζήτησα βοήθεια από τον Χριστό για να βρω τον δρόμο μου»

Ο ηθοποιός μίλησε για τον ρόλο του στη θρησκευτική σειρά «Άγιος Παΐσιος» και την πίστη του στον Θεό 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κώστας Αποστολάκης: Ένιωσα τις αμαρτίες μου, γονάτισα και ζήτησα βοήθεια από τον Χριστό, κάλεσα την Αγία Τριάδα, και οι δυνάμεις του σκότους χάθηκαν

Πώς σας δόθηκε ο ρόλος του Ηγούμενου Καλλίνικου; Πρόκειται για μια φοβερή σύμπτωση. Ήμουν στον Άγιο Όρος όταν με πήρε τηλέφωνο ο σκηνοθέτης Στάμος Τσάμης και μου πρότεινε το ρόλο. Όταν μου είπε ότι πρόκειται για τη ζωή του Αγίου Παϊσίου και μου ανέφερε ονόματα από το καστ των ηθοποιών, το πήρα ως σημάδι από […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κώστας Αποστολάκης: "Ένιωσα τις αμαρτίες μου, γονάτισα και ζήτησα βοήθεια από τον Χριστό"

"Πλέον, τώρα που βρήκα τον Χριστό, είμαι άλλος άνθρωπος"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Κώστας Αποστολάκης: «Γονάτισα και ζήτησα βοήθεια από τον Χριστό για να βρω τον δρόμο μου»

Κώστας Αποστολάκης: «Γονάτισα και ζήτησα βοήθεια από τον Χριστό για να βρω τον δρόμο μου» Ο Κώστας Αποστολάκης μίλησε στο περιοδικό «7 ΜΕΡΕΣ tv» για τον ρόλο του στη θρησκευτική σειρά «Άγιος Παΐσιος» και την πίστη του στον Θεό. Πώς σας δόθηκε ο ρόλος του Ηγούμενου Καλλίνικου; Πρόκειται για μια φοβερή σύμπτωση. Ήμουν στον Άγιο Όρος όταν […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»