Βίκυ Χατζηβασιλείου στο Live News: «Η Ρούλα Πισπιρίγκου μάς γλεντάει»

18:46 - 08/04/2022

Στο Live News με τον Νίκο Ευαγγελάτο μίλησε η Βίκυ Χατζηβασιλείου, το απόγευμα της Παρασκευής, σχετικά με την υπόθεση της […] The post Βίκυ Χατζηβασιλείου στο Live News: «Η Ρούλα Πισπιρίγκου μάς γλεντάει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Χατζηβασιλείου: “Η Ρούλα Πισπιρίγκου είναι μια σχιζοειδής προσωπικότητα”

“Καταπέλτης” η Βίκυ Χατζηβασιλείου στο Live News με τον Νίκο Ευαγγελάτο. Για την υπόθεση στην Πάτρα και όλες τις τελευταίες εξελίξεις γύρω από το πρόσωπο της Ρούλας Πισπιρίγκου μίλησε η Βίκυ Χατζηβασιλείου στην ενημερωτική εκπομπή του Νίκου Ευαγγελάτου στο Μεγάλο Κανάλι. «Δεν θέλω να πάω στα χωράφια των ψυχολόγων, γιατί ψυχολόγος δεν είμαι, αλλά αυτό ... Περισσότερα To άρθρο Βίκυ Χατζηβασιλείου: “Η Ρούλα Πισπιρίγκου είναι μια σχιζοειδής προσωπικότητα” δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Απασφάλισε κατά τις Ρούλας Πισπιρίγκου – «Μας γλεντάει»

«Είναι σίγουρα μια γυναίκα που στην καλύτερη περίπτωση θεωρώ ότι υποφέρει από ναρκισιστική διαταραχή βαριά»

Διαβάστε το στο in.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Η Ρούλα Πισπιρίγκου μάς γλεντάει – Νομίζω πως είναι μια σχιζοειδής προσωπικότητα

Για την υπόθεση της Πάτρας, και των τριών νεκρών παιδιών μίλησε η Βίκυ Χατζηβασιλείου στην εκπομπή Live News του Mega. Η δημοσιογράφος, μίλησε με την ιδιότητα της Ποινικολόγου για τις εξελίξεις γύρω από το συγκεκριμένο θέμα. Η Βίκυ Χατζηβασιλείου σημείωσε μεταξύ άλλων πως: «δεν θέλω να πάω στα χωράφια των ψυχολόγων, γιατί ψυχολόγος δεν είμαι, αλλά αυτό που μπορώ να καταλάβω σαν ένας άνθρωπος που τόσα χρόνια έχει ασχοληθεί με ανθρώπινες ψυχές είναι σίγουρα μια διαταραγμένη προσωπικότητα, σίγουρα είναι πολύ χειριστική και αυτή τη στιγμή χειρίζεται όλη την ελληνική κοινή γνώμη αν το καλοσκεφτούμε. Αυτή τη στιγμή ένα κομμάτι της συνειδητότητας της Ρούλας Πισπιρίγκου, μέσα από την φυλακή και α

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Η Ρούλα Πισπιρίγκου μας γλεντάει» [βίντεο]

Ρούλα Πισπιρίγκου: Με αφορμή τη δημόσια ανάρτησή της αναφορικά με την υπόθεση της Πάτρας, η δημοσιογράφος-συγγραφέας Βίκυ Χατζηβασιλείου μίλησε στην εκπομπή «Live Νews» και έδωσε τη δική της εκτίμηση για τα νέα στοιχεία και τη στάση των γονιών των τριών παιδιών. «Όπως από την πανδημία βγήκε κάτι πολύ θετικό και έχουμε αυτή τη στιγμή ένα […] Το άρθρο Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Η Ρούλα Πισπιρίγκου μας γλεντάει» [βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου στο Live News: «Ο Μάνος Δασκαλάκης είναι δασκαλεμένος»

H  Βίκυ Χατζηβασιλείου μίλησε στην εκπομπή Live Νews και έδωσε τη δική της εκτίμηση για τα To άρθρο Βίκυ Χατζηβασιλείου στο Live News: «Ο Μάνος Δασκαλάκης είναι δασκαλεμένος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Η Πισπιρίγκου μας γλεντάει από την φυλακή - Ο Μάνος είναι δασκαλεμένος

Καταπέλτης η Βίκυ Χατζηβασιλείου για τη συμπεριφορά του Μάνου Δασκαλάκη.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου – «Η Ρούλα Πισπιρίγκου μάς γλεντάει»

Στο Live News με τον Νίκο Ευαγγελάτο μίλησε η Βίκυ Χατζηβασιλείου, το απόγευμα της Παρασκευής, σχετικά με την υπόθεση της Πάτρας και την Ρούλα Πισπιρίγκου. Χρησιμοποιώντας μάλιστα και την έτερη ιδιότητα της, αυτή του ποινικολόγου, η δημοσιογράφος απασφάλισε για όλες τις εξελίξεις που έχουν συγκλονίσει το πανελλήνιο. Πιο συγκεκριμένα, μεταξύ άλλων, η Βίκυ Χατζηβασιλείου σημείωσε […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: "Η Ρούλα Πισπιρίγκου μάς γλεντάει"

"Είναι μια σχιζοειδής προσωπικότητα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»