Βίκυ Χατζηβασιλείου για Πισπιρίγκου: «Έχασε 7 κιλά στη φυλακή κι όχι όταν πένθησε τα τρία παιδιά»

22:52 - 15/04/2022

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου παραχώρησε δηλώσεις στον Τάσο Ριζόπουλο για το Βεργίνα Tv και μίλησε για όσα την προβληματίζουν σε σχέση […] The post Βίκυ Χατζηβασιλείου για Πισπιρίγκου: «Έχασε 7 κιλά στη φυλακή κι όχι όταν πένθησε τα τρία παιδιά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Χατζηβασιλείου για Πισπιρίγκου: «Αυτή η γυναίκα έχασε 7 κιλά στη φυλακή και όχι, όταν πένθησε τρία παιδιά»

Η παρουσιάστρια τοποθετήθηκε σχετικά με την υπόθεση του θανάτου των τριών κοριτσιών στην Πάτρα και τη Ρούλα Πισπιρίγκου

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου για Πισπιρίγκου: «Αυτή η γυναίκα έχασε 7 κιλά στη φυλακή και όχι όταν πένθησε τρία παιδιά»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Βίκυ Χατζηβασιλείου για Ρούλα Πισπιρίγκου: «Δεν έχασε κιλά όταν πένθησε τρία παιδιά και έχασε στη φυλακή»

«Καταπέλτης» η δημοσιογράφος για τη μητέρα των τριών νεκρών κοριτσιών στην Πάτρα.

Διαβάστε το στο in.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Η Πισπιρίγκου δεν έχασε κιλά, όταν πένθησε τρία παιδιά αλλά...»

  Σε δηλώσεις της στην κάμερα του Βεργίνα Tv, η Βίκυ Χατζηβασιλείου αναφέρθηκε στην υπόθεση της Πάτρας και σε όσα την προβληματίζουν.   H...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χατζηβασιλείου για Πισπιρίγκου: "Έχασε 7 κιλά στη φυλακή κι όχι όταν πένθησε τα τρία παιδιά"

"Τα εγκλήματα δεν τελούνται μόνο δια της πράξεως αλλά και δια της παραλείψεως"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Η Πισπιρίγκου έχασε 7 κιλά στη φυλακή και όχι όταν πένθησε τρία παιδιά»

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Η Πισπιρίγκου έχασε 7 κιλά στη φυλακή και όχι όταν πένθησε τρία παιδιά» Το δικό της σχόλιο έκανε η Βίκυ Χατζηβασιλείου για τις εξελίξεις στην υπόθεση της Πάτρας και την Ρούλα Πισπιρίγκου. «Επειδή το παρακολουθώ όλο αυτό και σαν δημοσιογράφος και σαν ποινικολόγος, αφού έχω το Master μου στο ποινικό δίκαιο, υπάρχει κάτι που μου κάνει […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»