Στο νοσοκομείο η Μαίρη Χρονοπούλου – Η έκκληση για αίμα

15:50 - 17/04/2022

Στο νοσοκομείο η Μαίρη Χρονοπούλου. Η ηθοποιός, βρισκόταν στα Μέγαρα για τις ανάγκες των γυρισμάτων της σειράς “Έτερος Εγώ”, όμως χρειάστηκε να εισαχθεί στο “Σωτηρία” με χαμηλό αιματοκρίτη.

Διαβάστε Περισσότερα στο thebest.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαίρη Χρονοπούλου: Έκκληση για αίμα μέσα από το νοσοκομείο

Έκκληση για αίμα απηύθυνε η Μαίρη Χρονοπούλου που νοσηλεύεται για άλλη μια φορά στο νοσοκομείο. Όπως αποκάλυψε η ίδια μέσω instagram βρίσκεται στο νοσοκομείο, αλλά υπάρχει έλλειψη σε αίμα. Η αγαπημένη ηθοποιός Μαίρη Χρονοπούλου, η οποία συμμετείχε στα γυρίσματα του «Έτερος Εγώ», αποκάλυψε πως μετά το πέρας των γυρισμάτων αναγκάστηκε να νοσηλευτεί στο Γενικό Νοσοκομείο ... Περισσότερα To άρθρο Μαίρη Χρονοπούλου: Έκκληση για αίμα μέσα από το νοσοκομείο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Στο νοσοκομείο η Μαίρη Χρονοπούλου – Η έκκληση στους φίλους της μέσα από το «Sv»

Η ίδια αποκαλύπτει τι επιδείνωσε την υγεία της

Διαβάστε το στο in.gr

Στο νοσοκομείο η Μαίρη Χρονοπούλου

H ηθοποιός Μαίρη Χρονοπούλου περνάει μια ακόμα περιπέτεια με την υγεία της.

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Η Μαίρη Χρονοπούλου κάνει έκκληση για αίμα μέσα από το νοσοκομείο

Την βοήθεια των διαδικτυακών της φίλων ζήτησε η Μαίρη Χρονοπούλου, το απόγευμα της Κυριακής, μέσα από τα προσωπικά της social […] The post Η Μαίρη Χρονοπούλου κάνει έκκληση για αίμα μέσα από το νοσοκομείο appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Εισήχθη εσπευσμένα στο Σωτηρία η Μαιρη Χρονοπούλου – Έκκληση για αίμα

Συμφωνα με ανάρτηση στο Instagram της Μαίρης Χρονοπούλου, η αγαπημένη ηθοποιός, ενώ  βρισκόταν στα Μέγαρα για τις ανάγκες των γυρισμάτων της σειράς “Έτερος Εγώ”,  εισήχθη εσπευσμενα στο “Σωτηρία” με χαμηλό αιματοκρίτη ενώ παραλληλα γίνεται έκκληση για αίμα. Χρειάζομαι τη βοήθεια σας. Φίλες και φίλοι, πάλι μέρες έχουμε να τα πούμε. Λάθος δικό μου. Μετακόμισα για λίγο […] Εισήχθη εσπευσμένα στο Σωτηρία η Μαιρη Χρονοπούλου – Έκκληση για αίμα - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr

Στο νοσοκομείο η Μαίρη Χρονοπούλου – Η έκκληση που κάνει

Στο νοσοκομείο "Σωτηρία" νοσηλεύεται η Μαίρη Χρονοπούλου, καθώς αντιμετωπίζει σοβαρό πρόβλημα υγείας, το οποίο ωστόσο δεν έχει διευκρινιστεί. Το γεγονός έκανε γνωστό η ίδια, μέσω του λογαριασμού της στο Instagram. Μεταξύ άλλων, αναφέρει πως η υγεία της επιδεινώθηκε, μετά τη συμμετοχή της στα γυρίσματα του «Έτερος Εγώ». Μάλιστα απευθύνει έκκληση για αίμα. Η ανάρτηση της Το άρθρο Στο νοσοκομείο η Μαίρη Χρονοπούλου – Η έκκληση που κάνει εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Στο νοσοκομείο η Μαίρη Χρονοπούλου- Η δημόσια έκκληση για αίμα

Στο νοσοκομείο νοσηλεύεται η Μαίρη Χρονοπούλου. Η αγαπημένη ηθοποιός όσο βρισκόταν στην περιοχή των Μεγάρων για τα γυρίσματα της σειράς “Έτερος Εγώ”, χρειάστηκε να κάνει εισαγωγή στο νοσοκομείο “Σωτηρία” με πολύ χαμηλό αιματοκρίτη.. Η Μαίρη Χρονοπούλου με ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram έκανε μια δημόσια έκκληση στους διαδικτυακούς της φίλους, καθώς έχει ανάγκη […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Στο νοσοκομείο η Μαίρη Χρονοπούλου - Η έκκλησή της μέσα από το «Σωτηρία»

Μια ακόμη περιπέτεια με την υγεία της περνάει η αγαπημένη ηθοποιός Μαίρη Χρονοπούλου, η οποία απεύθυνε έκκληση για αίμα ενώ νοσηλεύεται στο νοσοκομείο «Σωτηρία».

Διαβάστε το στο fosonline.gr

Η Μαίρη Χρονοπούλου κάνει έκκληση για αίμα μέσα από το νοσοκομείο

"Δεν έχουμε αίμα" τονίζει με σαφήνεια η Μαίρη Χρονοπούλου

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Στο νοσοκομείο η Μαίρη Χρονοπούλου – Κάνει έκκληση για αίμα

Στο νοσοκομείο «Σωτηρία» νοσηλεύεται η Μαίρη Χρονοπούλου και κάνει έκκληση για αίμα μέσα από τον λογαριασμό της στο Instagram. Όπως αναφέρει η ηθοποιός ο αιματοκρίτης της έχει πέσει και υπάρχει άμεση ανάγκη. «Χρειάζομαι τη βοήθεια σας. Φίλες και φίλοι, πάλι μέρες έχουμε να τα πούμε. Λάθος δικό μου. Μετακόμισα για λίγο στα Μέγαρα όπου έκανα […] The post Στο νοσοκομείο η Μαίρη Χρονοπούλου – Κάνει έκκληση για αίμα appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thebest.gr

Craco: Η ελληνική πόλη - φάντασμα στην Ιταλία που δεν μπορεί να κατοικηθεί ξανά

Αιγιάλεια: Εθελοντική δράση καθαρισμού πέριξ των Υψηλών Αλωνίων με τη συμμετοχή καταρτιζομένων σχολών ΣΑΕΚ Αιγίου

Πάτρα: Επιπλέον παράσταση την Κυριακή 21/4/2024, του bar theatre «Γυναίκες στον καθρέπτη»

Νέες ταυτότητες: Τι πρόστιμο θα πληρώσετε εάν δεν τις εκδόσετε - Όσα πρέπει να γνωρίζετε

Εννέα υπερτρόφιμα για υγιεινό, νόστιμο και χορταστικό πρωινό

Το βραβευμένο Γαλλικό φιλμ "Η Αρπαγή" προβάλλει η Κινηματογραφική Λέσχη Πάτρας