Survivor – Στεφανία Ρίζου: «Ο Σάκης Ρουβάς με πήρε τηλέφωνο και μου είπε “Τι έκανες στον αδερφό μου;”»

20:44 - 18/04/2022

Στην εκπομπή Love It μίλησε το πρωί της Δευτέρας 18/4 η Στεφανία Ρίζου, η οποία πρόσφατα To άρθρο Survivor – Στεφανία Ρίζου: «Ο Σάκης Ρουβάς με πήρε τηλέφωνο και μου είπε “Τι έκανες στον αδερφό μου;”» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στεφανία Ρίζου για Survivor: Ο Σάκης Ρουβάς με πήρε τηλέφωνο και μου είπε - «Τι έκανες στον αδερφό μου;»

Aποκάλυψε ποιοί παίκτες την δυσκόλεψαν και ποιο όχι, για να ερμηνεύσουν τα τραγούδια τους.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Survivor: Η Στεφανία Ρίζου αποκαλύπτει – «Ο Σάκης Ρουβάς με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ‘τι έκανες στον αδερφό μου;’»

Δείτε όλα όσα είπε...

Διαβάστε το στο in.gr

Στεφανία Ρίζου: "Ο Σάκης Ρουβάς με πήρε τηλέφωνο και μου είπε τι έκανες στον αδερφό μου;"

"Ο Σπύρος Μαρτίκας που μας έκανε τον μάγκα στις πρόβες, την ώρα που ανέβηκε στη σκηνή έπαθε σεντόνι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Στεφανία Ρίζου: «Ο Σάκης Ρουβάς με πήρε τηλέφωνο και μου είπε “Τι έκανες στον αδερφό μου;”»

Στο πάρτι της ένωσης του Survivor βρέθηκε η τραγουδίστρια Στεφανία Ρίζου που βοήθησε φωνητικά τους [...] The post Στεφανία Ρίζου: «Ο Σάκης Ρουβάς με πήρε τηλέφωνο και μου είπε “Τι έκανες στον αδερφό μου;”» appeared first on Το Μάτι.

Διαβάστε το στο tomati.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»