Η Μαίρη Χρονοπούλου απαντά για την υγεία της: «Είναι απαράδεκτο»

08:08 - 19/04/2022

H Μαίρη Χρονοπούλου βρίσκεται τις τελευταίες μέρες στο νοσοκομείο καθώς υπήρξαν κάποιες επιπλοκές στην υγεία της, με αποτέλεσμα να χρειαστεί […] The post Η Μαίρη Χρονοπούλου απαντά για την υγεία της: «Είναι απαράδεκτο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαίρη Χρονοπούλου: Δεν είμαι βαριά άρρωστη

Η ηθοποιός εξακολουθεί να νοσηλεύεται και εξηγεί γιατί χρειάστηκε να μπει στο νοσοκομείο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η Μαίρη Χρονοπούλου ξεκαθαρίζει τι συμβαίνει με την υγεία της – «Είμαστε ακόμα στο ψάξιμο»

Η ηθοποιός αντιμετωπίζει εδώ και χρόνια προβλήματα με την υγεία της

Διαβάστε το στο in.gr

Μαίρη Χρονοπούλου: Η απάντησή της για την κατάσταση της υγείας της – «Είναι απαράδεκτο»

Μιλώντας στο DEBATER, η κ.Χρονοπούλου αποκαλύπτει τι συμβαίνει στην υγεία της και παράλληλα μιλά για τη συμμετοχή της στη σειρά “Έτερος Εγώ”. “Προοδευτικά καλύτερα. Είμαστε ακόμη στο ψάξιμο. Δεν είμαι βαριά άρρωστη. Για όνομα του Θεού. Απλά έχω μερικά κατάλοιπα από τις περιπέτειες της υγείας μου και από το πολύ κάπνισμα. Μετά έχω την καρδούλα μου […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαίρη Χρονοπούλου: Ξεκαθαρίζει τι συμβαίνει με την υγεία της

Τα πράγματα στη θέση τους θέλησε να βάλει η Μαίρη Χρονοπούλου σχετικά με την κατάσταση της To άρθρο Μαίρη Χρονοπούλου: Ξεκαθαρίζει τι συμβαίνει με την υγεία της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Η Μαίρη Χρονοπούλου απαντά για την υγεία της: «Είναι απαράδεκτο»

"Πώς κακοποιήθηκε η ασθένεια μου 8-9 μέρες μετά από τα Μέγαρα που είχα γύρισμα", αναρωτιέται η Μαίρη Χρονοπούλου. Το άρθρο Η Μαίρη Χρονοπούλου απαντά για την υγεία της: «Είναι απαράδεκτο» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»