Λάκης Λαζόπουλος για Στάθη Παναγιωτόπουλο: «Όταν το άκουσα έβαλα τα γέλια»

14:20 - 20/04/2022

Ο Λάκης Λαζόπουλος παραχώρησε μία άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη στην Κατερίνα Καινούργιου και την εκπομπή Super Κατερίνα. To άρθρο Λάκης Λαζόπουλος για Στάθη Παναγιωτόπουλο: «Όταν το άκουσα έβαλα τα γέλια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λάκης Λαζόπουλος για Ευδοκία Ρουμελιώτη: «Το κορίτσι δεν μπορούσε να συνέλθει»

Ο ηθοποιός πήρε θέση για την υπόθεση της Ευδοκίας Ρουμελιώτη με τον Γιώργο Κιμούλη

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Λάκης Λαζόπουλος για Ευδοκία Ρουμελιώτη: «Το κορίτσι δεν μπορούσε να συνέλθει»

Συνέντευξη στην Κατερίνα Καινούργιου παραχώρησε ο Λάκης Λαζόπουλος. Ο γνωστός καλλιτέχνης μίλησε, μεταξύ άλλων, και για την υπόθεση της Ευδοκίας […] The post Λάκης Λαζόπουλος για Ευδοκία Ρουμελιώτη: «Το κορίτσι δεν μπορούσε να συνέλθει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Λάκης Λαζόπουλος για Στάθη Παναγιωτόπουλο: «Με το που το είδα έβαλα τα γέλια»

Super Κατερίνα: Το δεύτερο μέρος της συνέντευξης της Κατερίνας Καινούργιου με τον Λάκη Λαζόπουλο προβλήθηκε σήμερα (20/4).Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

Λάκης Λαζόπουλος για Στάθη Παναγιωτόπουλο: «Με το που το είδα έβαλα τα γέλια»

Super Κατερίνα: Το δεύτερο μέρος της συνέντευξης της Κατερίνας Καινούργιου…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Λάκης Λαζόπουλος για Στάθη Παναγιωτόπουλο: “Όταν το άκουσα έβαλα τα γέλια”

Ο Λάκης Λαζόπουλος παραχώρησε μία άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη στην Κατερίνα Καινούργιου και την εκπομπή Super Κατερίνα. Ο γνωστός ηθοποιός, μεταξύ άλλων σχολίασε την υπόθεση του Στάθη Παναγιωτόπουλου, ενώ αποκάλυψε τον λόγο που είχε υποστηρίξει τους Ράδιο Αρβύλα. «Εγώ πιστεύω ότι οι Ράδιο Αρβύλα δεν γνώριζαν για τον Στάθη Παναγιωτόπουλο. Αυτοί οι άνθρωποι που κάνουν αυτά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Λαζόπουλος για Παναγιωτόπουλο: "Όταν το άκουσα έβαλα τα γέλια"

"Εγώ πιστεύω ότι οι Ράδιο Αρβύλα δεν γνώριζαν"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»