Μαυροειδής: «Θα είμαι εδώ για όσο χρειαστεί για την ΑΕΚ»

13:42 - 23/04/2022

Μαυροειδής: «Θα είμαι εδώ για όσο χρειαστεί για την ΑΕΚ» 23/04/2022 Πιστός «στρατιώτης» της ΑΕΚ ο Δημήτρης Μαυροειδής, στα 37 του έκανε... υπερωρίες στο παρκέ λόγω των απουσιών ψηλών στο ματς με τον Ηρακλή. «Εγώ είμαι πάντα εδώ, ό,τι χρειαστεί. Αν χρειαστεί θα παίξω δύο ή σαράντα λεπτά. Το ξέρουν όλοι πια. Αυτό θέλω να κάνω πάντα, το καλύτερο για την ομάδα, να τη βοηθάω», τόνισε. «Τρία χρόνια ακούγεται πως σταματάω. Δεν θα τους κάνω το χατίρι (γέλια). Ό,τι χρειάζεται ο προπονητής και η ομάδα, εγώ αυτό θα κάνω», πρόσθεσε με χιούμορ. Στο 80-74 της Μεγάλης Τετάρτης είχε 15 πόντους, 11 ριμπάουντ και 2 τάπες σε περίπου 34 λεπτά συμμετοχής.

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαυροειδής: «Εγώ είμαι πάντα εδώ για την ΑΕΚ»

Τα πάντα για την Ένωση τονίζει ότι θα κάνει ο άσος της Βασίλισσας ο οποίος παρά τα 37 του έτη αποτελεί μια αξιόπιστη αγωνιστική λύση για την ομάδα «Εγώ είμαι πάντα εδώ, ό,τι χρειαστεί. Αν χρειαστεί θα παίξω δύο ή σαράντα λεπτά. Το ξέρουν όλοι πια. Αυτό θέλω να κάνω πάντα, το καλύτερο για την […] The post Μαυροειδής: «Εγώ είμαι πάντα εδώ για την ΑΕΚ» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»