Survivor: Ο Ατζούν Ιλιτζαλί, η αναφορά στον Πηλαδάκη και την πρώην του Ειρήνη Παπαδοπούλου και η αντίδραση της Ναυσικάς

23:14 - 25/04/2022

Μια μεγάλη έκπληξη περίμενε τους παίκτες του Survivor στο αποψινό επεισόδιο, όταν ο Acun Ilicali, ανακοίνωσε To άρθρο Survivor: Ο Ατζούν Ιλιτζαλί, η αναφορά στον Πηλαδάκη και την πρώην του Ειρήνη Παπαδοπούλου και η αντίδραση της Ναυσικάς δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor Ελλάδας: Ο Ατζούν Ιλίτζαλι τρολάρει τη Ναυσικά για τον Κώστα Πηλαδάκη και την Ειρήνη Παπαδοπούλου

Παρουσιαστής του Survivor Ελλάδας, αφού ο Γιώργος Λιανός ταξιδεύει στην Ελλάδα για να δει τα παιδιά του με αφορμή το Πάσχα και την ονομαστική του εορτή, ήταν ο Ατζούν Ιλίτζαλι ο οποίος έδωσε το δικό του χρώμα και μίλησε ελληνικά! Έκανε και ένα σύντομο διάλογο με τη Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου την οποία πρόλαβε για τη σχέση […] The post Survivor Ελλάδας: Ο Ατζούν Ιλίτζαλι τρολάρει τη Ναυσικά για τον Κώστα Πηλαδάκη και την Ειρήνη Παπαδοπούλου appeared first on Koolnews.gr.

Διαβάστε το στο koolnews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Χρήστος Σαντικάι για Λάουρα Νάργες: «Είναι πιο αυστηρή ως μαμά, θα θέλαμε ένα ακόμη παιδί»

Μέγκι Ντρίο: «Τους έπιασα στα πράσα στο εξοχικό μου στη Χαλκιδική – Δούλευαν μαζί και τα λέγανε με άλλη γλώσσα»

Σωτήρης Κοντιζάς: Η απουσία του κριτή από το MasterChef – «Δεν είμαστε όλοι καλά, δεν ακολούθησε τις οδηγίες»

6 trends από τα 90’s που έχουν πάλι την προσοχή μας

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»