Πάτρα: «Η Ρούλα Πισπιρίγκου δε θα ομολογήσει ποτέ, δε θα εκπλαγώ αν έχουμε κι άλλα εντάλματα σύλληψης»

09:22 - 27/04/2022

Η Ρούλα Πισπιρίγκου δε θα ομολογήσει ποτέ πως σκότωσε κάποιο από τα παιδιά της, σύμφωνα με όσα εκτίμησε ο ερευνητής Γιώργος Τσούκαλης που βρίσκεται στην Πάτρα προ ημερών για προσωπική του υπόθεση και σχολίασε τα όσα συμβαίνουν.  Ο κ. Τσούκαλης μίλησε στην εφημερίδα «Πελοπόννησος» και δήλωσε ξεκάθαρα πως Η Ρούλα Πισπιρίγκου δεν πρόκειται ποτέ να ... Περισσότερα To άρθρο Πάτρα: «Η Ρούλα Πισπιρίγκου δε θα ομολογήσει ποτέ, δε θα εκπλαγώ αν έχουμε κι άλλα εντάλματα σύλληψης» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάτρα: «Η Ρούλα Πισπιρίγκου δε θα ομολογήσει ποτέ, δε θα εκπλαγώ αν έχουμε κι άλλα εντάλματα σύλληψης»

Ο κ. Τσούκαλης μίλησε στην εφημερίδα «Πελοπόννησος» και δήλωσε ξεκάθαρα πως Η Ρούλα Πισπιρίγκου δεν πρόκειται ποτέ να ομολογήσει. «Εχω συζητήσει το θέμα με φίλους μου εγκληματολόγους. Αλλά βλέπω και τη στάση της. Είναι ένα άτομο που έχει κάνει focus σ’ αυτό το σενάριο που έχει επεξεργασθεί. Το θεωρώ απίθανο να ομολογήσει», δήλωσε. Και συνέχισε: […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πάτρα: «Η Ρούλα Πισπιρίγκου δεν θα ομολογήσει ποτέ, δεν θα εκπλαγώ αν έχουμε κι άλλες συλλήψεις»

Πάτρα: «Η Ρούλα Πισπιρίγκου δεν θα ομολογήσει ποτέ, δεν θα εκπλαγώ αν έχουμε κι άλλες συλλήψεις» 27/04/2022 Η Ρούλα Πισπιρίγκου δεν θα ομολογήσει ποτέ πως σκότωσε κάποιο από τα παιδιά της, σύμφωνα με όσα εκτίμησε ο ερευνητής Γιώργος Τσούκαλης που βρίσκεται στην Πάτρα προ ημερών για προσωπική του υπόθεση και σχολίασε τα όσα συμβαίνουν. Ο κ. Τσούκαλης μίλησε στην εφημερίδα «Πελοπόννησος» και δήλωσε ξεκάθαρα πως η Ρούλα Πισπιρίγκου δεν πρόκειται ποτέ να ομολογήσει. «Εχω συζητήσει το θέμα με φίλους μου εγκληματολόγους. Αλλά βλέπω και τη στάση της. Είναι ένα άτομο που έχει κάνει focus  σ’ αυτό το σενάριο που έχει επεξεργασθεί. Το θεωρώ απίθανο να ομολογήσει», δ

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι